בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נסראללה: טננבאום נחטף על אדמת לבנון  
 
 
חדשות נענע 

טננבאום יצא לשוויץ מצויד בדרכון מזויף, פותה להגיע ללבנון ושם נאסר - טוען מזכ"ל החיזבאללה. במקביל מאיים להבעיר את הצפון - אם תשוב ישראל לפעול בדרום לבנון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסיבת עיתונאים שכינס בצוהריים בלבנון אמר מזכ"ל החיזבאללה השייח` חסן נסראללה כי הקצין אלחנן טננבאום נחטף על אדמת לבנון.
 
השייח` נסראללה טען כי טננבאום הגיע ללבנון בשליחות המוסד הישראלי. טננבאום, טען נסראללה, יצא לשוויץ בדרכון מזויף, ופותה באמצעות איש קשר מתווך שאינו ערבי, ובסיוע אחד מאנשי חיזבאללה, לחדור ללבנון, שם נאסר. לפיכך, אמר נסראללה, "זכותנו החוקית היא לעצור אותו ולהחזיק בו".

נסראללה אמר כי האיראנים לא היו מעורבים בלכידתו של טננבאום, כיוון שלא היה צורך במעורבותם.

נסראללה הכחיש את טענות הישראלים לפיה מדובר באיש עסקים פרטי. "הישראלים יכולים לומר מה שהם רוצים - בלי שיש בידם הוכחה כלשהי". "הטענה שהוא איש עסקים - רק מחזקת את החשד שלנו שהוא עבד עם המוסד, כי אנשי מודיעין תמיד עובדים תחת כיסוי כזה או אחר".

נסראללה פירט את עברו הצבאי של טננבאום ובין השאר אמר כי כקצין ארטילריה - השתתף בהפצצת ביירות במסגרת מלחמת לבנון בשנת 82`.


 

תנאים לשחרור האסירים

במסיבת העיתונאים מנה נסראללה את תנאי החיזבאללה לעסקת חילופי שבויים:
שחרור כל האסירים מבתי הכלא בישראל; העברת גופותיהם של ששה אנשי חיזבאללה המוחזקות בידי ישראל; ומתן מידע על נעדרים מקרב אנשי החיבזאללה.

לגבי מידע על שלושת החיילים שנשבו ביום שבת שעבר בידי החיזבאללה, אמר נסראללה כי החיזבאללה לא יעביר שום מידע לאף מתווך, ידידותי ככל שיהיה, עד שיקבל הארגון תמורתם אסירים חיים.


 
 

'נפגיז את ישובי הצפון אם ישראל תפעל בלבנון'

עוד בנאומו, איים נסראללה להפגיז את יישובי הצפון - אם תשוב ישראל לפעול בלבנון.

חלפה התקופה שלבנון היתה חלשה וניתן היה להכות בה, אמר נסראללה. נסראללה הזהיר כי המערכה בין ישראל והחיזבאללה תישאר פתוחה כל עוד מחזיקה ישראל בחוות שעבא ובעצירים הלבנוניים.

מה עושים עם החיזבאללה? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by