בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ליגת נטוויז'ן יוצאת לדרך 
 
 
נענע ספורט 

ליגת הכדורסל לנשים יוצאת היום לדרך. הרבה כסף הושקע בליגה, הזרות הן מהטובות בעולם וגם אליצור חולון מתכוונת להתמודד על האליפות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נטוויז`ן, מאמצת הליגה הלאומית לנשים בכדורסל בשנתיים הקרובות ואיגוד הכדורסל השיקו היום את "ליגת נטוויז`ן", שתצא היום (שני) לדרך. לראשונה בישראל, חברת אינטרנט ישראלית מעניקה חסות לליגת כדורסל, בהשקעה כספית של כמילון ושש מאות אלף שקלים לשנה הראשונה.
 
בהשקת הליגה, שנערכה בספורט בר בהדר יוסף, השתתפו מנכ"ל חברת נטוויז`ן, גלעד רבינוביץ ובכירים בחברה, יו"ר איגוד הכדורסל דני קסטן וראשי איגוד הכדורסל, ראשי קבוצות ליגת נטוויז`ן, שחקניות, מאמנים, סגל נבחרת הנשים של ישראל ועוד.


לדברי גלעד רבינוביץ, מנכ"ל נטוויז`ן: "אנו מקווים כי שיתוף הפעולה בין חברת האינטרנט המובילה בישראל לליגת הנשים המייצגת שאיפה למצוינות ולהישגים גבוהים, יוביל לרווח הדדי לשני הצדדים מבחינה תדמיתית ומהותית. כשם שפעילות קבוצת כדורסל מחייבת זריזות, עבודת צוות, דיוק וקבלת החלטות בתנאי תחרות משתנים, כך גם הפעילות בענף ההייטק בכלל והאינטרנט בפרט".

דני קסטן, יו"ר איגוד הכדורסל: "איגוד הכדורסל גאה בחיבור בין חברה מצליחנית כנטוויז`ן לליגת הנשים המייצגת ערכים של הצלחות, דייקנות, הגינות ועבודת צוות. אני משוכנע כי שיתוף הפעולה האיכותי בין נטוויז`ן לליגת הנשים יניב ערכים מוספים בחיי הקהילה והחברה בישראל. תחום ההייטק הוא פופולרי כיום ואני משוכנע כי המוטיבציה של הליגה כולה וחברת נטוויז`ן תקפיץ את הליגה גבוה גבוה".

פורטל נענע נמצא בבעלות מלאה של חברת נטוויז`ן 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by