בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אווירה פסימית בשארם: אין הסכמה על הודעת סיכום  
 
 
חדשות נענע 

חילופי דברים קשים בין עריקאת ובן-עמי בפורום שרי החוץ. הסתיימה פגישה נוספת בין ברק וקלינטון. בפמלייה הישראלית טוענים כי האמריקנים לא מעניקים מספיק גיבוי לישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוח פסימית שוב מנשבת בשארם א שייח`, לאחר פיצוץ שני של ועדת שרי החוץ של הועידה להפסקת האלימות באתר. עד כה לא הושגה התקדמות לגבי הודעת הסיכום, ואין סימן להצלחה להגיע לעמק השווה בשעות הקרובות.
 
ישיבת ועדת שרי החוץ התפוצצה בשנית לאחר חילופי דברים קשים בין שר החוץ שלמה בן עמי למי שכיהן כראש צוות המשא ומתן מטעם הפלסטינים, סאיב עריקאת.
 

עריקאת: אתם מדברים אלינו רק דרך רובים

בן עמי הטיח בעריקאת כי הסיבה היחידה שבגללה מעוניין עריקאת בוועדת חקירה בינלאומית היא אליבי כדי לא להתקדם. אתם מדברים אלינו רק דרך רובים, החזיר לו עריקאת. בן עמי, בתגובה, עקץ את עריקאת באומרו כי בישיבה אין מצלמות של רשת הסי.אן.אן אותן יוכל להרשים, דפק בידו על השולחן ופנה אל כל המתווכים שינסו לחשוב כיצד היו מגיבים הם עצמם לו מהומות דומות לאלה שאירעו בימים האחרונים בשטחים ובתחומי הקו הירוק היו פורצות במדינותיהם, והאם היו מוכנים לועדת חקירה בינלאומית.
 
 
ככל הידוע לא נרשמה כל התקדמות משמעותית בדיונים בוועידה מאז הצהריים, וכי שני הצדדים מתבצרים בעמדותיהם. בערוץ הראשון מזכ"ל האו"ם קופי אנאן נשמע כאומר שזהו המשא ומתן הקשה ביותר שנכח בו מעודו.
 

'כולם נגדנו'

עוד דווח כי בכירים בפמליית ראש הממשלה לשארם א שייח` הביעו מורת רוח מכך שהאמריקנים לא מעניקים מספיק גיבוי לישראל בדיונים. בקרב הפמלייה, כך דווח, מתחזקת התחושה כאילו "כולם נגדנו".

במקביל, סיימו לפני שעה קלה ראש הממשלה אהוד ברק ונשיא ארצות הברית ביל קלינטון את פגישתם השניה בועידה, לאחר שהאחרון נפגש עם יו"ר הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת.

לאור התהלטות הרוחות בפורום שרי החוץ הוחלט על מעבר לדיונים בצוותים המקצועיים. בשעה זו מתנהלים בשארם א שייח` דיונים בפורום הבטחוני.


האם יושג הסכם הפסקת אש בשארם? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by