בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מדונה זכתה בדומיין Madonna.com 
 
 
חדשות נענע 


ארגון הקניין הרוחני העולמי קבע כי היזם שמחזיק בדומיין רכש אותו שלא בתום לב. 'מתנחל הדומיין'
שוקל לפנות לערכאות משפטיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לאחר מאבק משפטי ממושך, זכתה היום (שני) מלכת הפופ מדונה זכתה בדומיין הנכסף Madonna.com, בפסיקה של ארגון הקניין הרוחני העולמי של האו"ם.
 
ארגון הקניין הרוחני העולמי חוקר "מתנחלי דומיינים" שנרשמים תחת שמותיהם של חברות או אנשים מפורסמים ומנצלים את התהילה האופפת את שמם.
 
מדונה - שמחזיקה בדומיין הארוך משהו MadonnaFanClub.com - לא נרתעה ממתנחל הדומיין שהקים אתר פורנו תחת שמה ופנתה באוגוסט בעתירה לארגון הקניין הרוחני נגד היזם דן פריסי, שטען שלמדונה אין כל זכות על שם האתר יותר מלכל אדם אחר או ארגון הנושא את השם מדונה.

לפי אתר האינטרנט CNET, פריסי, מסיר אבזסט בעברו, סגר את אתר הפורנו Madonna.com ב-1999 והפך אותו לפורום שמטרתו למנוע ממדונה לשים את ידיה על הדומיין. "היא נקראה מדונה על שם הבתולה מריה כמו אמה (של מדונה) ומאות אלפי אנשים ברחבי העולם ב-2000 השנים האחרונות", נכתב באתר.

 
 

היזם המחזיק בדומיין: אשקול פנייה לביהמ"ש

לפי האתר, ברחבי העולם 275 סימנים מסחריים רשומים הנושאים את השם "מדונה" ו-87 אתרי אינטרנט פעילים המשתמשים בשם בכתובות האתר, לרבות בית החולים מדונה, המחזיק בדומיין Madonna.org.

ואולם, ארגון הקניין הרוחני לא קיבל את טיעוניו של פריסי, וטען כי רכש את הדומיין שלא בתום לב.

בעבר הבטיח פריסי חגיגית כי לא יוותר במאבק על הדומיין. כעת הוא שוקל אם לערער על פסיקת הארגון לקניין רוחני בערכאות משפטיות, שם קביעתו של הארגון אינה מחייבת.


`מתנחלי דומיינים` - עבריינים או סתם חלטוריסטים שמבקשים לעשות כמה ג`ובות? מדברים על זה עכשיו בפורום תרבות דיגיטלית בנענע
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by