בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי שארם מצפים בישראל לרגיעה בשטח 
 
 
חדשות נענע 

אם ערפאת יישם את ההבנות ותוך 48 שעות ישרור שקט תסיג ישראל את מרבית כוחותיה מהשטחים. בישראל תולים את הצלחת יישום ההבנות בפיקוח הדוק של ה-CIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 


בישראל מצפים הבוקר מיו"ר הרשות הפלשתינית, יאסר ערפאת, להכריז רשמית על הפסקת אש, בהתאם להחלטות פסגת-שארם.
 
גורם בטחוני אמר לגלי צה"ל כי אם ערפאת יכריז על הפסקת אש, תסכים ישראל לפתוח את המעברים הבינלאומיים, ובמהלך 48 השעות הקרובות תסיג חלק מכוחות צה``ל מעל הערים הפלסטיניות. הסגר הכללי יימשך וכך גם האיסור על כניסת ישראלים לשטחי הרשות.

ערפאת הכריז הלילה כי הרשות לא תבצע את חלקה בהפסקת האש, עד שישראל תמלא את כל התחיבותיה: הפסקת האלימות מצידה, הסגת כוחות צה"ל, סיום הסגר והפסקת האלימות. ח"כ אחמד טיבי, לשעבר יועצו של ערפאת, אמר לגלי צה``ל "כי אם ישראל תעשה את הצעד הראשון, ערפאת יישם את חלקו בהסכם הפסקת-האש".

תנועת הפת"ח הכריזה על "יום זעם" בשטחים, ותנועת התנזים הצהירה כי לא תיקח חלק בהפסקת האש, אם זו תוכרז. החמאס והג`יהאד האיסלמי הבהירו אתמול (שלישי) כי ההבנות שהושגו בשארם לא כובלות את ידיהם מלבצע פעולות טרור.

היום (רביעי) אמורים להיפגש קצינים בכירים ממערכת הביטחון עם מקביליהם הפלסטינים כדי לדון בדרכים בהם יישמו את הבנות שארם. גורם ישראלי בכיר אמר לקול ישראל כי הצלחת ההסכם תלויה במידה רבה ביכולת של נציגי ה-CIA לעקוב אחרי יישומו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by