בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נעצרו שמונה ממבצעי הלינץ' ברמאללה 
 
 
חדשות נענע 

שמונה פלסטינים שהשתתפו במעשה הלינץ' בשני חיילי המילואים נעצרו והועברו לחקירה בישראל. ברשות מכחישים שסייעו למעצר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל עצרה שמונה פלסטינים ממשתתפי הלינץ` האכזרי בשני חיילי המילואים ביום חמישי שעבר. הם נעצרו לאחר שהשב"כ גילה את מקום מחבואם. מקורות פלסטיניים אישרו כי עשרה מהם נעדרים כבר יומיים מבתיהם.
 
 
בקול ישראל דווח כי השמונה הועברו לחקירה בישראל. בין העצורים גם הצעיר הפלסטיני שנראה במהלך הלינץ כשהוא מניף את ידיו המגואלות בדם הנרצחים יוסף אברהמי וודים נורזץ`.

גורמים פלסטינים אומרים כי שישה מהעצורים הם שוטרים פלסטינים. וייתכן שפלסטינים נוספים שנעדרים מסתתרים מחשש מפני זרועות הבטחון של ישראל.

דובר צה"ל, תת אלוף רון כיתרי, אמר הבוקר לגלי צה"ל כי "במקומם גם אני הייתי מחפש מקום לישון בו בלילה.

 
ברשות הפלסטינית הכחישו שסייעו לחטיפה.
הממונה על ההסברה ברשות, יאסר עבד ראבו, אמר היום ברמאללה שהחטיפה מהווה הכרזת מלחמה מצד של ישראל על הפלסטינים. "הפעולה מבטאת היטב את המנטאליות הצבאית של ברק ושרון" אמר עבד ראבו.
בגלי צה"ל דווח כי סאיב עריקאת גינה גם הוא את הפעולה: "אנו מנסים להשקיט את השטח ומנגד ישראל מבצעת דברים כאלה, שרק יחממו עוד את השטח", אמר עריקאת.

כזכור, ראש הממשלה, אהוד ברק, והשר אמנון ליפקין שחק איימו כי ישראל תגיע לכל אחד ממשתתפי הלינץ` ברמאללה. "פעלנו במקומות יותר מסובכים והגענו למקומות רחוקים יותר. נדע להגיע גם לשוטרים וגם לאזרחים שהיו שם. נגיע אליהם ונמצה איתם את הדין, על פי החוק הישראלי", אמר שחק כמה שעות לאחר הלינץ`.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by