בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סיעות האופוזיציה: לא בשלו התנאים לממשלת אחדות 
 
 
חדשות  נענע

עם זאת ראשי הסיעות לא פוסלים את האפשרות על הסף במפגש ביום בלשכת יו"ר הליכוד; שרון: ברק מטיל אחריות על כולם פרט לעצמו, ופועל נגד אחדות; יו"ר ש"ס לא הגיע, וגם נציג יהדות התורה נעדר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשי סיעות האופוזיציה החליטו בצהרים (חמישי) כי לא בשלו התנאים להקמת ממשלת אחדות. עם זאת הם לא פסלו על הסף אפשרות להקמת ממשלה רחבה בזמן הקרוב.
 
ראשי סיעות הליכוד, המפד"ל, ישראל בעליה, ישראל ביתנו וחירות התכנסו היום בלשכתו של אריאל שרון בתל-אביב. יו"ר ש"ס, אלי ישי, לא הגיע לישיבה, ויאיר פרץ, יו"ר הסיעה, ייצג אותו. גם נציג יהדות התורה נעדר מהישיבה. המשתתפים מתחו ביקורת חריפה על ראש הממשלה ברק, ואמרו כי אינם רואים כעת אפשרות להצטרף לממשלה.

יחד עם זאת הוחלט בישיבה לא למהר ולהעלות את החוק לפיזור הכנסת אם תמשך האלימות. ראשי הסיעות אמרו כי הם אינם ממהרים להפיל את ראש הממשלה אם ינקוט בצעדים המדיניים המתאימים.
 

שרון: ברק נגד אחדות

בפתח המפגש הגיב אריאל שרון לדברי אהוד ברק אמש לפיהם העם יצטרך לשפוט את אלה שפנו לפילוג במקום לאחדות. "ברק מטיל אחריות על כולם פרט לעצמו. לא ראיתי אותו לוקח אחריות על שורת המחדלים הארוכה שעשה בשנה האחרונה", אמר שרוןוהוסיף: "אני בעד אחדות, ברק פועל נגד זה".

יושב ראש המפד"ל, יצחק לוי, אמר בסיום הישיבה כי הוחלט לתמוך בממשלה מבחוץ במאבקה נגד הרשות הפלסטינית. אולם הוא הדגיש כי ברק, לדעתו, לא נחוש דיו במאבק באלימות הפלסטינית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by