בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים בטחוניים: הסגר על השטחים ימשך 
 
 
חדשות  נענע

זאת בשל התרעות חמות על פיגועים; מחסום ארז עדיין נשאר סגור, אולם כחלק מיישום הסכמי שארם נפתח מחסום קרני היום לתנועת משאיות, אחרי שאתמול פתחה ישראל את מעבר רפיח, המעברים מהגדה לירדן ואת שדה התעופה דהנייה שבעזה; צה"ל מסיר את הכיתור מעל ערי הגדה המערבית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים בטחוניים בכירים אומרים היום (חמישי) כי אין כוונה להסיר את הסגר על השטחים או להגדיל את מספר התרי העבודה לתושבי השטחים, זאת בשל ההתרעות חמות מאוד על פיגועים.
 
מקול ישראל נמסר כי על פי הגורמים הגורמים הרשות טרם החזירה את כל העצירים של החמאס והג`יהאד בהאיסלמי, ששיחררנה במהלך גל האלימות האחרון בשטחים.

עם זאת כחלק מיישום הסכמי שארם א-שייח` פתחה היום ישראל את מחסום קרני שברצועת עזה לתנועת משאיות מסחר. אתמול פתחה ישראל את מעבר רפיח, המעברים מהגדה לירדן ואת שדה התעופה דהנייה שבעזה. מחסום ארז, בו עוברים מדי יום אלפי פלסטינים בדרכם לעבודה בתחומי ישראל, נשאר סגור עדיין.

כמו כן החל צה"ל להסיר את הכיתור מעל הערים בשליטת הרשות הפלסטינית בגדה המערבית. בשעות האחרונות הוסרו מחסומים שהוצבו באזורים שונים ביהודה ושומרון. צה"ל מתכוון להשאיר טנקים באזור שכונת גילה, ובמספר מקומות נוספים.
 

ארגוני הטרור מאיימים בפיגועים

החזית הדמוקרטית לשחרור פלסטין בראשות נאיף חוואתמה הודיעה אמש מדמשק כי סיכמה עם מספר ארגונים
פלסטינים להמשיך באינתיפאדה, ואף להסלימה במהלך פסגת מנהיגי ערב שתתכנס מחרתיים במצרים.

ראש הלשכה המדינית של החמאס, חאלד משעל, הודיע כי האינתיפאדה תימשך וקרא להסלימה בתקופה הקרובה לנוכח מה שכינה "כשלון פסגת שארם".
 
 
רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by