בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרמוניק : ירידה של %9.5 במכירות לעומת הרבעון הקודם 

הרמוניק : ירידה של %9.5 במכירות לעומת הרבעון הקודם

 
 
חדשות  נענע

החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות תקשורת בפס רחב לכבלים, באמצעות סיבים אופטיים ווידאו דיגיטלי; מניות החברה רשמו אתמול ירידה בעקבות הדיווחים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הרמוניק דיווחה אמש על תוצאותיה ברבעון השלישי של השנה. מכירות החברה ברבעון הסתכמו ב-72.3 מיליון דולר - ירידה של %9.5 ממכירות הרבעון הקודם ועלייה של %37 לעומת הרבעון המקביל אשתקד. מניית החברה ירדה אתמול בבורסת הנאסד``ק ב-%5 למחיר של 9.75 דולר.
 
בתשעת החודשים הראשונים של השנה, במהלכם רכשה החברה שתי חברות:DIVICOM ו-COGENT, מכירות החברה עמדו על 215 מיליון דולר - עלייה של %77 יחסית למכירות בתשעת החודשים הראשונים של 1999.

תוצאות הפרופורמה של החברה ברבעון הן הפסד של 4.6 מיליון דולר - 8 סנט למניה. ברבעון השני השנה רשמה החברה רווח של 6.6 מיליון דולר - 13 סנט למניה.

תוצאות החברה כולל רכישת שתי החברות מצביעות על הפסד נטו של 88.7 מיליון דולר - 1.54 דולר למניה ברבעון השלישי. ההפסד בתשעת החודשים הראשונים של שנת 2000 הוא 166.5 מיליון דולר- 3.66 דולר למניה.

החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות תקשורת בפס רחב לכבלים, באמצעות סיבים אופטיים ווידאו דיגיטלי. החברה מעסיקה 950 עובדים ומפעילה 15 מרכזי מחקר ופיתוח ברחבי העולם.

אנתוני לי, נשיא החברה, מצפה כי גם ברבעון הרביעי יראו תוצאות הפרופורמה של החברה על הפסד. לגבי השנה הבאה מצפה לי לעלייה במכירות. שווי השוק של חברת הרמוניק הוא 558.8 מיליון דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by