בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המירוץ לבית הלבן: רבע מהצעירים בארה"ב לא שמעו על בוש וגור  
 
 
חדשות נענע 

דור ה-MTV נותר שווה-נפש לנוכח מלחמת הפוליטיקאים בארה"ב. סקר של תחנת הטלוויזיה חושף בורות ואדישות בקרב הצעירים האמריקנים בנושא הבחירות לנשיאות ארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רבע מהצעירים בארצות-הברית אינם מזהים את המועמדים המובילים במירוץ לבית הלבן.
 
מסקר שפורסם אמש (שבת), ונערך לבקשת רשת ה-MTV הצליחו רק שלושה רבעים מהנשאלים בסקר לנקוב בשמם של שני המועמדים המובילים למשרת נשיא ארצות-הברית והאדם החזק בעולם - ג`ורג` וו. בוש הרפובליקני ואל גור הדמוקרטי.
 

ג'וזף מי?

הממצאים מורים על מגמת עליה ברמת האדישות של דור ה-MTV - רק 33% בין הנסקרים בגילאים 18 עד 24 הודיעו על כוונתם להצביע בבחירות, לעומת 52% במערכת הבחירות ב-72` בארצות-הברית.

בנוסף, למעלה מ-70% מהנשאלים לא הצליחו לנקוב בשמם של המועמדים למשרת סגן הנשיא - ג`וזף ליברמן הדמוקרטי ודיק צ`ייני הרפובליקני. בשאלה אחרת רק 30% מהנשאלים השיבו שהם מתעניינים בפוליטיקה.

 
 
בטסי פרנק מה-MTV מגיבה על ממצאי הסקר באומרה כי, "הצעירים לא חושבים שהפוליטיקאים מקשיבים להם, והפוליטיקאים (מצדם) רואים היענות נמוכה בקרב הקבוצה הזו ואינם חושבים שלצעירים אכפת ממה שיש להם לומר, כך שיש נתק תקשורתי גדל".

הצעירים, אומרת פרנק, מנמקים את אדישותם בכך שלטענתם ארצות-הברית משגשגת, וכי פעילות מקורמית חשובה מהצבעה , כמו גם העובדה שהפוליטיקה מייצגת עבורם "כסף גדול והגזמה פראית".

ה`טיימס` הבריטי מדווח כי המחקר מבוסס על חמישה סקרים טלפוניים בין אוקטובר 99` ואוקטובר השנה בקרב למעלה מ-600 צעירים.אז למה לי פוליטיקה עכשיו (יש מסיבת חוף ב-MTV)? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by