בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: מוכן למו"מ להקמת ממשלת חירום  
 
 
חדשות נענע 


הציב שלושה תנאים בנוגע לחלוקת העבודה בממשלה לפתיחת מו"מ להצטרפות הליכוד לממשלה. בליכוד טוענים כי כעת ברק הוא זה שמעכב את הקמת ממשלת החירום הלאומית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המגעים להקמתה של ממשלת חירום לאומית צוברים תאוצה עם הסכמתו של יו"ר האופוזיציה, ח"כ אריאל שרון, להיכנס למשא ומתן בנושא עם ראש הממשלה אהוד ברק.
 
הערב עדכן שרון כמה חברי הכנסת של הליכוד בדבר המגעים להצטרפות לממשלת ברק.
 

'ברק מעכב כניסת הליכוד לממשלה'

בקול ישראל דווח כי בפגישתו עם ראש הממשלה אהוד ברק אמש (שישי), הציב שרון שלושה תנאים להצטרפות הליכוד לממשלה: קביעת מהלך ביטחוני משותף, תוכנית מדינית מוסכמת וקביעת מנגנון מוסכם לקבלת החלטות.

בליכוד אומרים הערב כי מי שמעכב את כניסת הליכוד לממשלה כעת הוא ראש הממשלה עצמו, וכי לא ברור מדוע הוא עושה כן. בלשכת ברק אומרים כי ממשלת חירום לאומית אינה מוקמת ביום אחד, וכי המגעים יימשכו בימים הקרובים.
 
 

החלטה לגבי המשך התהליך המדיני - לאחר פסגת קהיר

בתוך כך נמשכת ההתנגדות בתוך סיעת הליכוד להצטרפות לממשלה, בהנהגת חברי הכנסת לימור לבנת ודני נווה. בכירי התנועה, המתנגדים לכניסה לממשלת ברק, מתכנסים הערב לדיון והערכת מצב בנושא.

בעניין התהליך המדיני, הבהירה הערב לשכת ראש הממשלה כי גם אם תוקם ממשלת חירום, תמשיך ישראל לפעול למען השלום. עתיד התהליך המדיני, נאמר בהודעה מטעם הלשכה, ייקבע רק לאחר ועידת הפסגה של הליגה הערבית בקהיר ולאחר שיתברר אם הרשות הפלסטינית וערפאת ממשיכים בדרך האלימות.האם יש מקום לממשלת חירום לאומית? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by