בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנסיך צ'ארלס מזמין את המלאכיות של צ'רלי לתה  
 
 
חדשות נענע 

הנסיך השובב שוב מנצל את קשריו המלכותיים כדי להתחכך בנחשקות שבנשות תבל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלוש כוכבות הסרט "המלאכיות של צ`רלי" הופכות למלאכיות של צ`ארלס. הנסיך צ`ארלס, כמובן.

קמרון דיאז, לוסי לואי ודרו ברימור עתידות להגיע לבריטניה להצגת הבכורה של הסרט בכיכובן המבוסס על סדרת הטלוויזיה "המלאכיות של צ`רלי", להיט היסטרי בשנות השבעים ובשעת הנוסטלגיה של ערוץ שלוש בכבלים, ולפגוש שם בנסיך צ`ארלס.

שלוש הכוכבות הסכימו לטוס במטוס פרטי לפגוש את הנסיך צ`ארלס ולספק אגב כך לצלמי העיתונות הבריטית הזדמנות לצילום משותף. השלוש יגיעו לארמון סנט-ג`יימס בלונדון כדי לשבת עם הנסיך צ`ארלס על כוס תה ב-21 בנובמבר, שלושה ימים לפני שהסרט יצא לאקרנים בממלכה המאוחדת.


מקור בבית המלוכה בלונדון, המקורב לנסיך צ`ארלס אומר כי "צ`ארלס היה מעריץ מושבע של הסידרה המקורית והוא ממש נלהב לראות את הליהוק החדש".
 
 
סדרת הטלוויזיה "המלאכיות של צ`רלי" (או "המלאכים של צ`רלי", אליבא דערוץ שלוש) היתה להיט עולמי וכללה 115 פרקים ששודרו משך חמש שנים.
 
הצהובון הבריטי `סאן` מדווח כי אין זו הפעם הראשונה בה משתמש הנסיך בהשפעתו המלכותית כדי להתרועע עם הנשים הנחשקות בתבל. בעבר פגש הנסיך השובב את בנות הספייס-גירלז שש פעמים. שתי ספייס גירלז, אגב, נדחו באודישנים לסרט. ג`רי האליוול (ג`ינג`ר ספייס) נדחתה בשל היותה "שמנה מדי" וויקטוריה אדאמס-בקהאם (פוש-ספייס), מסיבה לא ברורה.

בסרט עצמו תככבנה קמרון דיאז בתפקיד נטלי, כוכבת אלי מקביל לואי בתפקיד אלכס וכוכבת שובר הקופות אי.טי. בתפקיד דילן.
 
 
ומתי הנסיך יזמין אותנו לכוס תה? מדברים על זה עכשיו בפורום קולנוע בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by