בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'האמריקנים ממשיכים להתעניין בסטארט אפים ישראליים' 

'האמריקנים ממשיכים להתעניין בסטארט אפים ישראליים'

 
 
חדשות ביזנס פורטל

על אף המצב המדיני-בטחוני המתוח בימים אלה, המשקיעים האמריקנים ממשיך להתעניין במידה רבה
בחברות סטארט אפ ישראליות, כך אומר מנכ"ל משותף בקרן ההון סיכון BRM

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ניר ברקת, מנכ"ל משותף בקרן ההון סיכון ,BRM אמר הבוקר, כי "על אף המצב המדיני-בטחוני המתוח בימים אלה, המשקיעים האמריקנים ממשיך להתעניין במידה רבה בחברות סטארט אפ ישראליות, דבר המעיד על חוזקתה של ישראל בתחום פיתוחי טכנולוגיות". את הדברים אמר ברקת לקראת כנס משקיעים, שיתקיים ביום השלישי הקרוב בניו-יורק, בו ישתתפו נציגי חברות אמריקאיות מובילות בהן: ליהמן-ברדרס, גולדמן-זקס, צ`ייס-מנהטן, ,Ernst&Young קרן ההשקעות של ג`ורג סורוס,AOL ,Sony ולוסנט.

עוד הוסיף ברקת, כי "השוק האמריקאי ממשיך להיות השוק הדומיננטי עבור חברות ה-Start-up הישראליות מבחינת פיתוח השוק ומכירת המוצרים, ומכאן נובעת ההתענינות הרבה של החברות הישראלית במשקיעים האמריקאים הן באופן ישיר והן באמצעות הקרנות הישראליות בעלות הקשר האמריקאי".

את הכנס, שאמור להפגיש בין חברות סטארט אפ מובילות מישראל לבין משקיעים אמריקאים יזם מכון היצוא הישראלי בשיתוף עם הנציגות הכלכלית של ישראל בניו יורק וחברת אוסקר. בין החברות שיובילו את הוועידה ניתן למנות את בנק ההשקעות האמריקאי ,LEHMAN BROTHERS פירמת ראיית החשבון,NEW YORK KPMG פירמת עריכת הדין & ,MORISSON FORESTER בנק לאומי לישראל ניו יורק, וכן קרן ההון סיכון .BRM כ-40 חברות סטארט אפ ישראליות ישתתפו בוועידה והן נבחרו בקפידה מבין 200 חברות אשר הגישו מועמדות.

BRM היא קרן הון סיכון המתמקדת בהשקעות בחברות ישראליות בתחום תשתיות האינטרנט המצויות בשלב ה-SEED או בשלב הצמיחה המאוחר יותר. קרן הון סיכון ,BRM SEED יעדה 100 מיליון דולר להשקעות בחברות סטארט-אפ בשלב הרעיון או בשלב הראשוני של התפתחותו. BRM מקימה גם קרן המשך שתשקיע בחברות שהחלו לייצר תזרים הכנסות וזקוקות להון השקעה נוסף להתרחבות או להתבססות בשוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by