בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ורג' מייקל תוקף את תעשיית המוסיקה הבריטית: 'מעדיפה צעירים ויפים' 
 
 
חדשות נענע 

כוכב הפופ תוקף את 'אנשי התאגידים' שמתעלמים ממוסיקאים מוכשרים לטובת עדת צעירים ויפים שהם כחומר ביד היוצר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוכב הפופ ג`ורג` מייקל תוקף היום (ראשון) את תעשיית המוסיקה הבריטית בכך שהיא מעדיפה "צעירים ויפים" על חשבון איכות ומכירות של מוסיקה בריטית.
 
במאמר שמתפרסם היום ב``סאנדיי טיימס`` הבריטי את "אנשי התאגידים" בכך שהם מתעלמים ממוסיקאים מוכשרים לטובת להקות שנשלפות מבמות בתי-הספר, אותם אפשר `לסובב` ולגרוף את הקרדיט מהצלחתם.

"אנשי התאגידים העבירו את 15 השנים האחרונות בעשיית הכל כדי לנתק אמנים מאמנותם, וכעת הם הצליחו במידה לא מבוטלת", אומר מייקל.

"בתהליך ההתעלמות מכישרון אמיתי", ממשיך מייקל, "ובהעדפת הצעירים היפים שהם כחומר ביד היוצר, אתה שולל מהמדינה את אחד הנכסים הגדולים ביותר שלה".

ביום רביעי שעבר רכש מייקל את הפסנתר, ששימש את ג`ון לנון בהלחינו את Imagine, בסכום של 2.1 מיליון דולר, כיוון שהוא מייצג את "הפסגה בתרבות הפופולרית".

"אלה היו זמנים בהם אנשים ביטאו אמונה תמימה אך טהורה שהם יכולים לשנות את העולם בעזרת מוסיקה ושכנוע". כותב הזמר.
 

מרגיש מקודש עם הפסנתר של לנון


מייקל מציין שב-1986 תקליטים בריטיים היוו נתח שוק של כ-32% ממכירות המוסיקה בארצות-הברית, בעוד כעת הם מהווים נתח שוק זעיר של כ-0.2% בלבד. "אני מוצא עצמי מזדהה עם האמריקנים", אומר מייקל. "מדוע הם צריכים לקנות את הזבל הזה? אפילו אנחנו (הבריטים) לא קונים את זה בהיקף גדול".

במאמרו מביע מייקל חרטה על כך שנולד מאוחר מדי כדי להיות חלק מהתקופה בה המוסיקה הטובה בעולם היתה בריטית. ואולם, הוא אומר, "אני יודע שכשאצבעותיי נוגעות בקלידי הסטיינווי (פסנתרו של לנון), אני מרגיש מקודש".הפופ הבריטי - לאן? מדברים על זה עכשיו בפורום מוסיקה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by