בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה'ניו-יורק טיימס' מתייצב מאחורי הילארי קלינטון במירוץ לסנאט  
 
 
רויטרס

העיתון היוקרתי הוא הראשון להביע תמיכה באחד המועמדים בקרב הצמוד בין הגברת הראשונה של אמריקה ומועמד הרפובליקנים. ואולם, בצד השבחים העיתון גם לא חוסך מקלינטון את שבט ביקורתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתון היוקרתי `ניו-יורק טיימס` מתייצב היום (ראשון) מאחורי מועמדותה של הילארי רודהם קלינטון במירוץ לסנאט האמריקאי.
 
במאמר המערכת של מהדורת יום ראשון של העיתון מתוארת קלינטון כ"כישרון מבטיח באופן יוצא מגדר הרגיל". ה`ניו-יורק טיימס` הוא הראשון מבין העיתונים הגדולים במדינת ניו-יורק להביע תמיכה באחד המועמדים במירוץ לתפקיד סנאטור מדינת ניו-יורק.

"גם יש ביכולתה", ממשיך העיתון לשבח את הגברת הראשונה של אמריקה, "למלא את תפקיד הסנאטורים של ניו-יורק בזירה הלאומית והבינלאומית".

עם זאת, העיתון לא חוסך גם את שבט ביקורתו מקלינטון, המתמודדת מול הרפובליקני ריק לאציו על כס הסנאטור. כך, למשל, כותב העיתון, שלקלינטוןיש "נטייה מצערת להתייחס ליריבים פוליטים כאל אויבים". עוד נאמר כי "חיבתה ל`משחק הגנתי` בתגובה לשאלות לגיטימיות בשאלות פיננסיות או חקיקתיות תרמה למוניטין הרע של ממשל קלינטון בתחום האתיקה".

ובכל-זאת, מסכם העיתון "חרף זאת, אנחנו מאמינים שגברת קלינטון מסוגלת להתעלות מעבר למורשת האתיקה שאפיינה אותה בארקנסו ובבית הלבן. אנו חושבים שגברת קלינטון מייצגת טוב יותר את חבילת התכונות (הדרושה לתפקיד) מאשר ריק לאציו".


רוצים לדבר על זה? בואו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by