בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: אין מנוס מפסק זמן בתהליך 
 
 
חדשות  נענע

במהלך ישיבת הממשלה אמר ברק כי נוכח האירועים בשבועות האחרונים על ישראל להעריך מחדש את מצב התהליך המדיני. ברק התריע עוד כי בתקופה הקרובה קיים חשש מפיגועים והתדרדרות נוספת במצב הביטחוני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, הודיע היום (ראשון) כי ישראל לוקחת פסק זמן בתהליך המדיני על מנת לבצע הערכה מחדש. בישיבת הממשלה אמר ברק כי מדובר ב"צורך מובן, טבעי ומחויב על פי השכל הישר".
 
לאור טענות שנשמעו ממספר שרים בימים האחרונים, ובעיקר שר המשפטים, יוסי ביילין, שטען כי מדובר בהחלטה שרק הממשלה כולה יכולה לקבל, אמר ברק כי אין צורך בהחלטת ממשלה לביצוע פסק הזמן.


במסיבת עיתונאים מיוחדת אמר ברק כי "ממשלת ישראל תמשיך לחתור לשלום מתוך הגנה על האינטרסים הבטחונים והלאומיים החיוניים להוויתנו, אך לא יהיה זה שלום של כניעה לאלימות".

ברק הזהיר עוד כי בתקופה הקרובה קיים חשש כבד מפיגועים והתדרדרות נוספת במצב הביטחוני. ברק הוסיף ואמר כי "אנו עומדים בפני סיכונים מיידים של פיגועים קשים וירי, וכן בפני סיכוני התדרדרות ביש"ע, בצפון ובאזור כולו".

ברק אמר כי הפלסטינים בחרו בדרך האלימות ולא להמשיך בדרך קמפ-דיוויד במטרה להשיג תמיכה בינלאומית למדינה עצמאית, ללא הסכמת ישראל.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by