בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק ממשיך במאמציו להקמת ממשלת חירום 
 
 
חדשות  נענע

בליכוד דורשים זכות וטו לשרון בקבינט ולפחות שמונה תיקים בממשלה. בן אליעזר: זה לא הזמן לסחר-מכר פוליטי. היום יועד ברק עם נציגי המפד"ל, שינוי ויהדות התורה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד ברק, ממשיך במאמציו להקמת ממשלת חירום לאומית. לאחר פגישתו אמש עם נציגי הליכוד, ש"ס ומרצ, עומד ברק להיפגש היום (שלישי) עם נציגי המפד"ל, יהדות התורה ושינוי ומאוחר יותר שוב עם נציגי הליכוד.
 
בליכוד עומד שרון להציג היום בפני חברי סיעת הליכוד את תנאיו להצטרפות הליכוד לממשלה. בין הדרישות - זכות וטו לשרון בקבינט ולפחות שמונה תיקים לליכוד בממשלה.

שר התקשורת, בנימין (פואד) בן אליעזר, תוקף את דרישות הליכוד ואומר כי בשעת חירום שכזו אין מקום להתחיל להלחם על מספר תיקים אלא להתמקד במצב בו נתונה ישראל. בשעות הערב צפוי ברק וצוות המו"מ של ישראל אחת לשוב ולהיפגש עם שרון ונציגי הליכוד.

אתמול הבהיר יו"ר סיעת ש"ס, אלי ישי, כי אין לש"ס כל כוונה להצטרף כרגע לממשלה, ואילו יו"ר סיעת מרצ אמר לברק כי הסיכויים שמרצ תצטרף לממשלת החירום בה חברה גם הליכוד קטנים, אולם בכל מקרה במרצ דורשים לדעת קודם את כל התנאים הסופיים שיסוכמו עם הליכוד.

מגלי צה"ל נמסר כי במקביל הניחה סיעת ישראל ביתנו הצעת אי אמון בראש הממשלה, שעתידה לדון עם פתיחת מושב החורף של הכנסת בשבוע הבא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by