בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתקפת האקרים על אתרי ממשל בישראל 

מתקפת האקרים על אתרי ממשל בישראל

 
 
חדשות  נענע

ביממה האחרונה הותקפו אתרי הממשלה והצבא על ידי האקרים מרחבי העולם. ההתקפות גרמו לעומס על שרתי נטוויז'ן, שם מאוחסנים אתרי הממשלה, ולפגיעה בגולשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי התקפות הגולשים המאורגנות על אתרי החיזבאללה ואתרים ערביים אחרים, הגיע תור התקפות האינטרנט על ישראל. ביממה האחרונה סובלים אתרי ממשל רשמיים ישראלים מהתקפת האקרים בינלאומית מרוכזת. ההאקרים שהשתמשו בכתובות אינטרנט בכל רחבי העולם ניסו להפיל את אתר צה"ל, אתר משרד החוץ ואתרי ממשל נוספים.
 

ההתקפה משפיעה גם על הגולשים הישראלים עצמם: התקפת אתרי הממשלה, המאוחסנים בחוות השרתים של נטוויז`ן, הביאה ביממה האחרונה לעומסים כבדים על שרתי ספקית האינטרנט, ולהגבלת חיבור מנויי החברה לרשת.

בדיקות של מערך האבטחה של נטוויז`ן העלו כי הפריצות הגיעו משרתים באוניברסיטאות באירופה ובארצות הברית, אולם אין ודאות כי זהו אכן מקור ההתקפות.

גלעד רבינוביץ, מנכ"ל נטוויז`ן, אומר כי "כחברה המספקת קישוריות לאינטרנט לצה"ל ולגורמי ממשל שונים ואחסנת שרתים לכל הגורמים הרשמיים במדינת ישראל, נחשפה נטוויז`ן לאלימות קשה, שהיא חלק מהמאבק המתנהל בין ישראל לגורמים פלסטינים - שגרמה לחסימה של תשתיות האינטרנט של נטוויז`ן ופגיעה בשרות המסופק ללקוחות החברה. אנו מבטיחים ללקוחותינו כי נטוויז`ן תמשיך לפעול בכל האמצעים על מנת להבטיח כי מנויי החברה יוכלו להתחבר לרשת האינטרנט ללא חסימות והפרעות".

הפורטל נענע נמצא בבעלות חברת נטוויז`ן
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by