בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עמרו מוסא: תהליך השלום במתכונתו הנוכחית הסתיים 
 
 
חדשות  נענע

בהצהרה חריפה וחסרת תקדים אומר שר החוץ המצרי כי על העם הערבי להתאחד כעת בסיוע לפלסטינים במאבקם ולקבוע כללים חדשים לתהליך השלום. החזית הדמוקרטית והחזית העממית: ברק הכריז מלחמה על הפלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ המצרי, עמרו מוסא, אומר בראיון לעיתון הלבנוני "א-ספיר" כי תהליך השלום במתכונתו הנוכחית הסתיים. בהצהרה חריפה אומר עוד מוסא כי "אף מנהיג ערבי או פלסטיני לא יסכים לחזור לשולחן המשא ומתן על פי הכללים שהיו נהוגים עד כה".
 
לאור האכזבה בעולם הערבי מתוצאות הפסגה הערבית בקהיר אמר מוסא כי אין מה להתאכזב מהחלטות הפסגה וכי מצרים והמדינות האחרות ימלאו אותן במלואן. מוסא ציין את ניתוק היחסים הדיפלומטיים של עומאן, תוניסיה ומרוקו כחלק מתוצאות הפסגה.

בישראל התקבלה החלטת מרוקו לניתוק היחסים בהפתעה רבה. ההשערות הן כי ייתכן ולהחלטות הפסגה היה נספח סודי, או שמלך מרוקו, מוחמד השישי נכנע ללחץ העצום מהרחוב.

מוסא הוסיף כי כוונתו של ברק להקים ממשלת חירום עם שרון והכרזתו על פסק זמן בתהליך רק מגבירות את הזעם בקרב העולם הערבי.

עיתוני סוריה אף הם מבליטים את הדיונים הקואליציוניים בישראל ומצהירים כי מדובר במעשה התגרות שנועד לחסל את תהליך השלום ולהתקדם להרפתקה צבאית מסוכנת.

נציגי החזית העממית והחזית הדמוקרטית יצאו היום בהודעה כי הכרזת ברק על פסק זמן בתהליך המדיני והקמת ממשלה יחד עם שרון, כמוהן כהכרזת מלחמה על העם הפלסטיני. לטענתם, ממשלת ישראל החליטה לכפות את עמדותיה בדרכים אלימות לאחר שלא הצליחה לעשות זאת בקמפ דיוויד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by