בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל ירה פגזי טנקים לתוך רמאללה 
 
 
חדשות  נענע

זאת בעקבות הירי של הפלסטינים לישוב פסגות, לפי מקורות פלסטינים לא היו נפגעים; גם הלילה נמשך הירי של הפלסטינים לעבר אזרחים וחיילים בשטחים ובירושלים; 3 אירועים אלימים באזור יריחו; התפרעויות ברצועת עזה סמוך לגבול עם מצרים; לא נמסר על נפגעים ישראלים בארועים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תקריות הירי נמשכו גם הלילה (שני) בירושלים ובשטחים. הפלסטינים ירו מנשק קל בשעות הערב לעבר שכונת גילה, לעבר היישוב פסגות ליד רמאללה, ולעבר שתי מטרות סמוך ליריחו. כמו כן נורתה אש לעבר כוחות צה"ל ומג"ב במספר מקומות.
 
חיילי צה"ל השיבו אש לעבר מקורות הירי, ובפסגות אף ירו חיילי צה"ל שלושה פגזים מטנקים לעבר הבתים ברמאללה מהם נורתה אש אל היישוב. עם זאת צה"ל נמנע מתגובה חריפה יותר על מנת שלא להסלים את המצב. מקורות פלסטיניים מסרו כי הפגזים נפלו בשטח פתוח סמוך לאחד ממשרדי הרשות, אך לא היו נפגעים. בשעות הלילה היה שקט יותר באזור גילה, ולא נרשמו אירועי ירי נוספים באזור.

מוקדם יותר הערב נפתחה אש לעבר כוח צה"ל באיזור הר עיבל, ולעבר עמדה בגבעת האנטנה סמוך לכפר סלפית שבשומרון. כמו כן נפתחה אש הלילה לעבר היישוב ורד יריחו הממוקם בכניסה ליריחו ולעבר ההיאחזות נח"ל אלישע. אבנים לעבר משרדי התיאום והקישור בעיר.
 

כביש המנהרות נסגר לתנועה בעקבות ירי לעבר כלי רכב ישראלים

ברצועת עזה מיידים עשרות פלסטינים בקבוקי תבערה ואבנים לעבר מוצב צה"ל בגבול ישראל מצרים סמוך לרפיח. חיילי המוצב השיבו באש חיה בסמוך לתוקפים כדי להפסיק את ההתפרעות.

מגלי צה"ל נמסר כי כביש המנהרות שבין ירושלים לגוש עציון נסגר לתנועה בעקבות יריות לעבר מכוניות ישראליות. אש נפתחה גם לעבר עמדת משמר הגבול סמוך לטול כרם. השוטרים השיבו באש.

בכל אירועי הירי לא היו נפגעים ישראלים.

גורמים ברשות דיווחו הערב כי צעיר פלסטיני נהרג היום במהלך העימותים עם כוחות צה"ל ברצועת עזה, ושני פלסטינים נוספים מתו מפצעיהם.
 
 
רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by