בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המו"מ להקמת ממשלת אחדות: אין תוצאות למגעים הלילה 
 
 
חדשות  נענע

השר בן אליעזר נפגש עם ח"כ שטרית, אשר הגיש מסמך עם הסתייגויות הליכוד מהצעתו של ברק; בסיעת הליכוד מסתמן רוב ברור נגד ממשלת אחדות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר בנימין בן אליעזר נפגש הערב (שלישי) עם חבר צוות המו``מ הקואליציוני מאיר שטרית מהליכוד.
 
מגלי צה"ל נמסר כי הפגישה לא הביאה להתקדמות רבה במגעים להקמת ממשלת אחדות. בן-אליעזר קיבל לידיו מסמך עם כל ההסגות של הליכוד לגבי הצעתו של ברק בנושא. בין היתר דורשים בליכוד שיוויון מלא בהצבעות בממשלה.

בינתיים מסתמן רוב ברור בסיעת הליכוד נגד הצטרפות לממשלת חירום לאומית. בישיבת הסיעה היום, שנמשכה כשלוש שעות, הביעו רוב חברי הכנסת התנגדות להצטרפות לממשלת ברק. רק בהתערבות יו"ר הסיעה ח"כ ראובן רבלין, החבר בצוות המשא ומתן להצטרפות לממשלה, נמנעה קבלת החלטה בעניין.

בראיון לערוץ אחד תקף הערב, מאיר שטרית, את המתנגדים למגעים להקמת ממשלת אחדות. ח``כ נעמי בלומנטל אמרה כי יש רוב ברור בסיעה נגד ממשלת אחדות כעת תחת ראש הממשלה שהוביל לדרך אוסלו, שאיננה מקובלת על הליכוד, כדבריה, מכיוון שהיא הדרך שנכשלה ומובילה ליריות. בתגובה אמר שטרית: "מי שיחליט יהיה מרכז הליכוד. צריך לתת קצת אמון ביושב הליכוד", והטיח בבלומנטל: "מה את תלמדי את אריק שרון פוליטיקה, פתאום את יותר ימנית ממנו?! אל תלמדי את אריק לשמור את ישראל יותר טוב ממה שהוא עושה. אני מתפלא על הגישה הסיעתית והבלתי תומכת".
 
האם יש מקום לממשלת חירום?
מדברים על זה בפורום אקטואליה בנענע
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by