בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפתח קורא להסלמת המאבק בישראל 
 
 
חדשות נענע 

"אנו קוראים לאנשינו לבצע פיגועים. אנו קוראים לכל העולם הערבי לפתוח את גבולותיו לג'יהאד", נכתב בכרוז שהופץ היום בשטחים. למרות ההכרזות: יום שקט יחסית בשטחים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כרוז של תנועת הפתח, שהופץ היום (רביעי) ברמאללה, קורא לפלסטינים להסלים את המאבק ולבצע התקפות בתוך תחומי מדינת ישראל על מנת לגרום לכמה שיותר אבדות.
 

מגלי צה"ל נמסר כי הכרוז קורא גם לפגיעה בהתנחלויות ובתשתיתן, ומבקש לחסוך בתחמושת ולירות אך ורק ירי מדוייק. "אנו תומכים בהמשך האינפיתאדה. אנו קוראים לאנשינו לבצע פיגועים. קוראים לכל העולם הערבי לפתוח את גבולותיו לג`יהאד"

כמו כן, קורא הכרוז לפלסטינים להימנע מירי חי בתוך הפגנות על מנת להפחית את מספר ההרוגים הפלסטינים.

מקול ישראל נמסר כי למרות מספר אירועי ירי בודדים, נרשם יום שקט יחסית בשטחים. על-פי הערכות, נובע הדבר ממזג האוויר הגשום. כן כן, נראה כי פקודתו של ערפאת, בדבר הפחתת מספר אירועי הירי, הולכת ומחלחלת אל השטח.

בצהריים אמר יו"ר המועצה המחוקקת הפלסטינית, אבו עלא, כי "ממשלת חירום היא ממשלת מלחמה מבחינת הפלסטינים". אבו עלא אומר ברמאללה, כי תכנית ההפרדה של אהוד ברק היא למעשה הנצחת הכיבוש.

"הפלסטינים ישובו לשולחן המשא ומתן רק כשישתנו העקרונות הקודמים של תהליך השלום", אמר.רוצים לדבר על זה? בואו לדבר על זה בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by