בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפת"ח קורא לאנשיו לבצע פיגועים בתוך הקו הירוק 
 
 
חדשות נענע 

ראשי הפת"ח, החמאס והג'יהאד האיסלמי מודים בגלוי כי הם מתאמים בינהם את הפעילות האלימה. במערכת הביטחון חוששים מניסיון פיגוע היום לציון מותו של פתחי שקאקי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תנועת הפת"ח מצטרפת לחמאס ולג`יהאד האיסלמי בקריאה לבצע פיגועים בתוך הקו הירוק. אתמול (רביעי) פרסמה התנועה כרוז הקורא לאנשיה לבצע פיגועים בתוך ישראל. במקביל מודים בשלושת הארגונים כי הם מתואמים בינהם.
 
מרוואן ברגותי, מזכ"ל הפת"ח וראש התנזים בגדה, הצהיר אתמול כי הוא מתואם עם שני ארגוני הטרור. דוברי החמאס והג`האד האיסלמי אישרו כי הם משתתפים באפן קבוע בוועדה העליונה למעקב אחר האינתיפאדה שמכנסת הרשות הפלסטינית.

דובר החמאס, מחמוד א-זהאר, אישר לקול ישראל כי החמאס מתאם את פעולותיו עם הפת"ח תנזים ועם פלגים נוספים באש"ף. א-זהאר הוסיף כי יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת מקבל עידכונים על הסיכומים בין הארגונים. א-זהאר טען כי מדובר רק בשיתוף פעולה של פעולות מחאה עממיות ולא פיגועים.

במערכת הביטחון לעומת זאת סבורים כי בכירים ברשות מעורבים אף הם בתיכנון פיגועים בישראל. קצינים בכירים בצה"ל אף מאשימים כי ראש הביטחון המסכל בעזה, מוחמאד דחלאן, מעורב באופן ישיר בתכנון פיגועים.

"מעריב" מדווח כי ממידע שהגיע לידי מערכת הביטחון עולה כי אנשי החמאס והג`יהאד האיסלמי ששוחררו מבתי הכלא של הרשות מתכננים כעת פיגועי תופת גדולים בשטחים ובתחומי הקו הירוק.

"אנחנו יודעים על כוונות ויכולת", אמר קצין בכיר שהעריך שביצוע הפיגועים משתהה משום " שהמחבלים סוגרים קצוות אחרונים". במערכת הביטחון חוששים שהג`יהאד האיסלמי ינסה לבצע פיגוע היום לציון יום השנה לחיסולו של מנהיג הארגון פתחי שקאקי. התרעה אחרת מדברת על החדרת מכונית תופת לגוש קטיף.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by