בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אין נפגעים בפיצוץ בלון גז כנגד כוחות הביטחון בג'נין 
 
 
חדשות נענע 

אחרי רגיעה יחסית התחדשו המהומות ברצועת עזה ובגדה. אין נפגעים לכוחות הביטחון. הג'יהאד האיסלמי נטל אחריות לפיגוע ההתאבדות הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החל משעות הצהרים התחדשו העימותים בין פלסטינים לכוחות הביטחון בגדה וברצועת עזה אחרי שקט יחסי.
 
 
בעימות בין חיילים לפלסטינים באזור ג`נין התפוצץ בלון גז שהונח בתוך צמיג בוער. לא היו נפגעים.

בצומת איו"ש סמוך לרמאללה יורים חיילי צה"ל כדורי גומי לעבר מתפרעים פלסטינים שמיידים אבנים. בצומת משולש הגדוד סמוך לטול כרם מיידים פלסטינים אבנים ומבעירים צמיגים. חיילי צה"ל משתמשים האמצעים לפיזור הפגנות.

באל פוואר יידו פלסטינים אבנים לעבר כלי רכב ישראלים. גם בחווארה יידו פלסטינים אבנים. ישראלי שמכוניתו נרגנה הגיב בירי באוויר. תקריות אלימות היו גם באל בירה, בחברון, בערבה וסמוך למעלה אדומים.

לעבר מוצב צה"ל בגוש קטיף שברצועת עזה נורו יריות. בקבוקי תבערה הושלכו בציר קרני נצרים וגם באזור נווה דקלים. אבנים הושלכו גם לעבר מפקדת אוגדת אזח"ע. הפרות סדר מתרחשות גם בגבול ישראל מצרים. בכל המקרים לא היו נפגעים לכוחות הביטחון.

 

הג'יהאד האיסלמי נטל אחריות לפיגוע ההתאבדות הבוקר

 
מבדיקה של פיגוע ההתאבדות בגוש קטיף הבוקר עולה כי המתאבד הוא נביל אל עראיר בן 24. ארגון הג`יהאד האיסלאמי נטל עליו את האחריות בפקס ששלח למשרדי סוכנות הידיעות רויטרס בביירות. בהודעה נאמר כי זוהי פעולה ראשונה מני רבות.

עדיין לא ברור האם המתאבד רכב על אופניים או על טוסטוס ממולכד. הוא נשא עמו מטען ובו שישה ק"ג חומר נפץ. חייל צה"ל נפצע באורח קל מהפיצוץ, הוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by