בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מהפך בסקרים במירוץ לבית הלבן: גור מוביל בשני אחוזים 
 
 
חדשות נענע 

12 יום לפני קו הגמר, זוכה סגן הנשיא ליתרון קל על פני יריבו הרפובליקני בוש. נטייה ביחס של 2:1 לטובת גור בקרב המצביעים שטרם החליטו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המועמד הדמוקרטי לנשיאות ארצות הברית הצליח להפוך את הקערה על פיה, וכעת הוא מוביל בסקרים בפער של שני אחוזים על פני המועמד הרפובליקני ג`ורג` וו. בוש, 12 ימים לפני יום הבוחר האמריקאי ב-7 בנובמבר.
 

בסקר שנערך שלשום (שלישי) בהזמנת סוכנות הידיעות רויטרס ואתר האינטרנט המשותף לרשת ה-NBC ולמיקרוסופט, זכה סגן הנשיא גור בקולותיהם של 45% מהמשיבים, בעוד מושל טקסס בוש הסתפק ב-43% בלבד.

התמיכה במועמד מפלגת הירוקים רלף ניידר צנחה לארבעה אחוזי תמיכה, בעוד מועמד מפלגת הרפורמה הימנית-קיצונית, פט ביוקנן, דשדש במקום עם אחוז אחד בודד.

ואולם הפער לו זוכה גור אינו מובהק והוא נמצא עדיין בתחום הסטייה הסטטיסטית העומד על שלושה אחוזים לכאן או לכאן.
 
 
"בוש וגור עדיין זוכים לתמיכה מוצקה בבסיסי מפלגותיהם, בעוד גור פתח פער קל בקרב (המצביעים) העצמאיים", אומר הסוקר המוערך ג`ון זוגבי, שהנחה את הסקר.

סימן מעודד נוסף יכול גור לשאוב מהסקר: שניים מכל שלושה בוחרים שטרם החליטו, השיבו שהם נוטים להצביע לסגן הנשיא.

עוד עולה מהסקר כי בקרב המצביעים בגילאי 18 עד 24 זוכה גור ליתרון מובהק על פני בוש. יחד עם זאת, שיעור ההצבעה בקבוצת גילאים זו היא נמוכה בדרך-כלל.

בוש, לעומתו, שומר על יתרון מובהק בקרב המצביעים הלבנים - 50 אחוז לעומת 38 אחוז לגור. בקרב השחורים זוכה גור לתמיכה גורפת בת 85 אחוז.

הסקר נערך בקרב 1206 בעלי זכות בחירה שהודיעו על כוונתם להגיע לקלפי ביום הבחירות.מהפך אמיתי או טעות סטטיסטית? מדברים על זה בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by