בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט: האינטרנט על סף מהפכה  
 
 
חדשות נענע 

בקרוב, אומר סטיב באלמר, הדרך בה אנשים משתמשים באינטרנט תהיה שונה בתכלית. לדבריו, האינטרנט נמצא כבר ב"דור השלישי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

האינטרנט יעבור מהפכה כשאתרי רשת ושירותים ישתפו פעולה באמצעות תוכנה להפעלה עצמית. כך אומר היום האיש מספר שתיים במיקרוסופט, סטיב באלמר.
 

בסמינר בשוודיה אמר באלמר כי כשאתרים ומחשבים יוכלו "לדבר האחד עם השני" הדרך בה אנשים משתמשים באינטרנט תהיה שונה בתכלית השינוי.

באלמר הדגים את דבריו במשל של גולש המעוניין לצאת לחופשה, וליידע את סניף הדואר ואת החלבן שלא יהיה בביתו בימים הקרובים, לשלוח תזכורת לאחותו שהוא מגיע לביקור וליצור עמה קשר אם הטיסה מתאחרת. זהו חלק מהפוטנציאל, אומר באלמר, של האינטרנט.

אליבא דבאלמר, האינטרנט יעלה מדרגה מעבר לעידן הנוכחי בו האתרים עומדים בפני עצמם ויוכל לחשוף מידע מאתרים אחרים בו זמנית, כך שאפשר יהיה לארגן את המידע, לתכנת אותו ולעורכו.

סוכנות AFP מדווחת כי לפי באלמר, האינטרנט נמצא כבר עכשיו ב"דור השלישי". הדור השלישי "החל השנה עם התאוששות שוק המניות" ובעיצוב מחדש של התעשייה ועל ידי עשיית כסף באמצעות שילוב טכנולוגיית האינטרנט עם עבודות ה"מלט והלבנים" של הכלכלה הישנה.

באלמר מעריך כי מערכות קוליות למחשבים, טלפונים ניידים וטכנולוגיות אחרות יצאו לשוק כבר בשנים הקרובות.האמנם עולם חדש ומופלא? מדברים על זה בפורום תרבות דיגיטלית בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by