בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המירוץ לבית הלבן: לחץ על תומכי הירוקים להסיר תמיכתם מניידר 
 
 
איי.פי.

תומכי מפלגת הירוקים נוטים להתבצר בעמדתם ולא נרתעים מאזהרות אנשי גור לפיהן הצבעה לניידר פירושה הצבעה לבוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לחץ על תומכי מפלגת הירוקים בארצות הברית להסיר את התמיכה ממועמד המפלגה רלף ניידר, בטענה שהוא נוגס בתמיכה במועמד הדמוקרטי אל גור והתמיכה בו משחקת לידיו של המועמד הרפובליקני ג`ורג` וו. בוש.
 

דווקא כעת - כשהסקרים מצביעים על נסיקה בפופולריות של מועמד מפלגת הירוקים רלף ניידר, עד כדי אחוז דו ספרתי מקולות הבוחרים בסקרים האחרונים - נמצאים תומכיו תחת מכבש לחצים של תומכי המפלגה הדמוקרטית, המתריעים בפניהם שתמיכה בניידר משמעותה תמיכה בבוש.
 

ג'סי ג'קסון מתגייס למאמץ השכנוע

המנהיג השחור ג`סי ג`קסון נרתם השבוע למאמצי השכנוע של תומכי גור במיניאפוליס. ג`קסון פעל לשכנוע סטודנטים באוניברסיטת מינסוטה להעביר את תמיכתם מניידר לטובת גור.

סימני התרצות ראשונים מגיעים מקליפורניה. רבים תומכי ניידר במדינה נכנעו ללחץ השכנוע מפחד שמחיר הסירוב יהיה הפסד של גור לבוש. ואולם, לא כולם מתרצים ורבים ממשיכים להתבצר בעמדתם, ללא רגשות אשם על הפגיעה האפשרית במועמד המפלגה הדמוקרטית.
 
 

סקר אתמול: בוש 44% - גור 43%

מועמדה הערבי של מפלגת הירוקים, רלף ניידר, מחזיק במפתח לניצחונו של גור בבחירות, שכן הוא נוגס בתמיכה בו בכמה מהמדינות `המתנדנדות`, בהן מתקיים מאבק צמוד בין סגן הנשיא גור ומושל טקסס בוש.

בסקר - שנערך בהזמנת סוכנות הידיעות רויטרס ואתר האינטרנט המשותף ל- MSN ולרשת NBC - ופורסם אמש (שבת) זכה בוש לתמיכה של 44% מהקולות, לעומת 43% לגור.


מי יהיה האיש החזק בתבל? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by