בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיווחי הרשות לניירות ערך יופיעו באינטרנט  

דיווחי הרשות לניירות ערך יופיעו באינטרנט

 
 
חדשות ביזנס פורטל

הרשות לני"ע תעביר בקרוב את כל הדיווחים הנמסרים לרשות הציבור באינטרנט. המידע יהיה נגיש ברשת מיד עם הגשתו לרשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרשות לניירות ערך הודיעה כי היא עומדת לצאת בפרוייקט של דיווח אלקטרוני בזמן אמת של כל הדיווחים הנמסרים לרשות ולציבור - ברשת האינטרנט.

העברת המידע נבדקה על ידי ועדת מומחים ציבורית בראשותו של סגן נשיא ומנכ``ל אוניברסיטת תל אביב - פרופ` ניב אחיטוב. הוועדה תקיים בשבוע הבא דיון ציבורי אליו הוזמנו גורמים הנוגעים לעניין.

עם השלמת הפרויקט, תהיה הגישה למידע מיד עם הגשתו לרשות - דרך האינטרנט. המידע יכלול דיווחים כספיים, דוחות מידיים, דיווחים שנתיים ותקופתיים, שינוי אחזקות בעלי עניין, הקצאות פרטיות, הצעות רכש, ניגוד ניינים טפסים ועוד. תהיה אפשרות להוציא נתונים מתוך הדוחות ולעבדם.

המערכת תכלול זיהוי חד ערכי של המדווחים ואבטחת מידע. הפעלת המערכת תלווה בחקיקה מתאימה.

יו"ר הרשות לניירות ערך - מירי כץ, אמרה כי אסטרטגיית הרשות היא שיפור מתמיד של שוק ההון ופיתוח כלים שישפרו את התחרותיות של שוק ההון הישראלי למול שווקים בחו"ל. הפעלת מערכת הדיווחים האלקטרונית היא חלק מיישום אסטרטגיה זו.

"המטרה של פרסום דו"חות לציבור היא לאפשר למשקיעים לקבל החלטות השקעה, תוך התבססות על מידע רב ככל האפשר", אמרה כץ. עוד ציינה כי היכולת לעבד נתונים מהדוחות, שהיתה עד כה שמורה לבודדים, תהיה לאחר הפעלת המערכת, נחלת כלל המשקיעים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by