בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל נערך להסלמה בצפון שעלולה להיגרר למלחמה עם סוריה עיראק והחיזבאללה 
 
 
חדשות נענע 

סגן הרמטכ"ל אומר היום כי צה"ל עוקב אחר ההערכות של החיזבאללה לחידוש הלחימה. סגן שר הביטחון הזהיר היום כי ישראל עשויה להפעיל את אחד המנופים שלה כדי לשנות את המצב הנוכחי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סגן הרמטכ"ל, האלוף משה בוגי יעלון, אמר היום (ראשון) בערב כי צה"ל נערך לאפשרות של חידוש הלחימה בגבול הצפון שעלולה להיגרר למלחמה עם סוריה, החיזבאללה ועיראק.
 
יעלון אמר כי בצה"ל עוקבים אחר ההכנות שעושה החיזבאללה לקראת חידוש הלחימה בגבול הצפון. יעלון האשים את סוריה במתן אור ירוק לחיזבאללה לחידוש הלחימה והוסיף כי איראן מפעילה לחץ על הארגון כדי שיחדש את הלחימה בישראל.

סגן הרמטכ"ל אמר עוד כי צה"ל עוקב אחר תנועת הכוחות העיראקיים במערב עיראק. בגלי צה"ל דווח כי יעלון אמר את הדברים בכנס של הסוכנות היהודית בירושלים.

מוקדם יותר נועדו ראשי הערים והמועצות בגבול הצפון עם סגן שר הביטחון, אפרים סנה, ואלוף פיקוד הצפון, גבי אשכנזי. אשכנזי אמר בפגישה כי "אנחנו צריכים להיות מוכנים לאפשרות שהפח"ע יתחדש לאורך הגבול וביישובים סמוכים לו נחזור לראות דברים שלא נראו עד היום.

בחדשות ערוץ 2 דווח כי סנה אמר ש"אם יסתבר שלאורך זמן לא קצר יתברר שזו המדיניות, אנו נצטרך להפעיל את אחד המנופים שיש לנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by