בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פתיחת מושב החורף בכנסת: חשש לאלימות בין חברי כנסת 
 
 
חדשות  נענע

בורג מתכוון לנקוט ביד קשה נגד ח"כים שימנעו ניהול תקין של הישיבה; מספר הסדרנים באולם המליאה יוגדל; טיבי וגלאון: הידיעות על אלימות נופחו מעבר לכל פרופורציה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מושב החורף של הכנסת יפתח בשעה 16:00 היום (שני) כשברקע דריכות בשל העויינות הרבה בין ח"כים מסיעות הימין לבין הח"כים מהמפלגות הערביות.
 
מגלי צה"ל נמסר כי חברי כנסת מימין ומשמאל מנסים בשעות האחרונות להרגיע את הרוחות במשכן לקראת פתיחת מושב החורף אחר הצהריים. זאת לאחר שבתקשורת צוטטו חברי כנסת, המביעים חשש מתגרת ידיים, שתפרוץ לראשונה היום בשל המתיחות הגדולה בין חברי כנסת מימין ומשמאל.
 

בורג מקווה שלא תהיה אלימות

יו"ר הכנסת אברהם בורג מתכוון לנקוט יד קשה נגד ח"כים שימנעו ניהול תקין של דיוני המליאה. הוא הדגיש אתמול כי לא יהסס לנקוט צעדי ענישה נגד ח"כים שיפריעו לנואמים או שישמיעו דברי הסתה והתלהמות. מ"הארץ" נמסר כי מספר הסדרנים באולם המליאה יוגדל. בורג הביע אתמול תקווה שתפילתו שלא תהיה אלימות, לא תהיה נבואה שמגשימה את עצמה, אולם הדגיש

חברי הכנסת אחמד טיבי וזהבה גלאון טענו לפני הצהרים כי נושא האלימות במליאה נופח מעבר לכל פרופורציה.
 
 

ישיבה חגיגית במעמד הנשיא

הפתיחה הרשמית של מושב החורף תיערך במעמד נשיא המדינה משה קצב. ראש הממשלה אהוד ברק צפוי ימסור הודעה מדינית, ויסקור את האירועים בשטחים והשלכותיהם על תהליך המדיני. בין היתר צפוי ברק לקרוא לערפאת "לעזוב את דרך האלימות ולשוב לשולחן המשא ומתן".

ברק ייחד גם חלק מנאומו להפגנות במגזר הערבי וידבר על הצורך בשילוב ידיים בין כל הגורמים הציוניים בארץ.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by