בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל שוקלת התקפת מטרות סוריות בלבנון 
 
 
חדשות  נענע

במידה וסוריה תמשיך לאפשר לחיזבאללה לבצע פיגועים בגבול הצפון. במערכת הביטחון טוענים כי בחודשיים האחרונים גוברת התמיכה הסורית בפעילות החיזבאללה בגבול הצפון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במערכת הביטחון מתגבשת המלצה לתקוף אינטרסים ומטרות של סוריה בלבנון במידה וזו תמשיך לאפשר לחיזבאללה לבצע פיגועים בגבול הצפון.
 
אתמול (שני) נורו יריות לעבר סיור צה"ל ליד זרעית. לא היו נפגעים. מדובר בתקרית הרביעית בגבול בשלושת השבועות האחרונים. "הארץ" מדווח כי בפיקוד הצפון הצטברו התרעות חמורות על פיהן מתכנן החיזבאללה פיגועים באזור הגבול בימים הקרובים.

בשבועות האחרונים העבירה ישראל אזהרות לסוריה, באמצעות גורמים מתווכים שונים, בדרישה לפעול נגד ביצוע פיגועים בגבול הצפון ולא - הדבר יוביל להסלמה באזור.

מקורות ביטחוניים סבורים כי אסד שוגה בניתוח ואינו מבין את המשמעויות האפשריות של פעולותיו. סגן הרמטכ"ל, האלוף משה יעלון, אמר כי בצה"ל חוששים שהסלמת המתיחות בצפון עלולה להתפתח לעימות שיכלול את סוריה ואולי אף את עיראק.

בחודשיים האחרונים גוברת התמיכה הסורית בפעילות החיזבאללה, וכך חלה עליה במספר הפעולות של החיזבאללה וארגונים נוספים לאורך גבול הצפון. בנוסף חדל החיזבאללה מלפקח על ההתקפות על צה"ל וההתפרעויות לאורך הגדר, כפי שנהג בתקופה הראשונה לאחר נסיגת צה"ל מלבנון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by