בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש האב וקלינטון מתגייסים לקרב על הבית הלבן  
 
 
חדשות נענע 

הרפובליקנים גייסו את בוש האב למסע הבחירות בפלורידה, המדינה שעשויה להכריע את הכף בבחירות. קלינטון ממשיך בשכנוע בוחרים לבחור בגור, חרף הסתייגות האחרון מזיהויו עמו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שני המועמדים המובילים לנשיאות ארצות הברית, ג`ורג` וו. בוש הרפובליקני ואל גור הדמוקרטי, מגייסים את התותחים הכבדים עם כניסת המירוץ לבית הלבן לישורת האחרונה - בוש מגייס את אביו, נשיא ארצות הברית לשעבר, וגור מגייס את ביל קלינטון, נשיא ארצות הברית הנוכחי.
 

בוש האב חוזר לזירה הפוליטית לאחר היעדרות של שמונה שנים שנכפתה עליו בעקבות התבוסה המשפילה בבחירות ב-1992 מול קלינטון כדי להיאבק באותו אויב ממש, שנרתם לעזרת גור.
 
 
בוש האב, בן 76, הפך למוקצה כמעט בחוגים רפובליקנים לאחר שבמהלך כהונתו כנשיא ארצות הברית הפר את הבטחתו ממערכת הבחירות ב-1988 שלא להטיל מיסים חדשים. אולם, במטה הרפובליקני סבורים כי כעת יש טעם בהופעה פומבית של בוש האב, שעשויה לסייע למושל טקסס בוש בחוגים רפובליקנים המתגעגעים לערכי המסורת בהם דבקו בני הזוג ג`ורג` בוש (האב) ורעייתו ברברה בבית הלבן.

אתר האינטרנט של ה`דיילי טלגרף` הבריטי מדווח כי בוש האב עתיד להופיע בפלורידה, המדינה שעשויה להכריע את הכף בבחירות לנשיאות בעוד שבוע בדיוק. לפני שמונה שנים זכה בוש האב ב-25 האלקטורים של המדינה בבחירות מול קלינטון, אך הובס במדינות אחרות.

בתוך כך ממשיך קלינטון במאמצים לשכנע מצביעים לבחור במועמד הדמוקרט אל גור, חרף הסתייגותו של האחרון מזיהויו עמו. במטה גור קוראים לסגן הנשיא להשתמש בקסמו האישי של קלינטון, שהתערבותו עשויה לסגור את הפער הקל בסקרים לטובת בוש.


מי יזכה במירוץ לבית הלבן? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by