בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המרוץ לנשיאות: החל הקרב על מדינת קליפורניה 

המרוץ לנשיאות: החל הקרב על מדינת קליפורניה

 
 
חדשות  נענע

הדמוקרטים: אנו עשויים לזכות בבחירות גם ללא קולות הבוחרים של פלורידה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל אחד מן המתמודדים לנשיאות, בטוח כי הוא זה שיצבור את מירב הקולות בקליפורניה, `מדינת מפתח` מרכזית הידועה כמעוז דמוקרטי מובהק.
 
קליפורניה וושינגטון ואורגון זוכות כרגע לתשומת לב מיוחדת מצד המועמד הרפובליקני לנשיאות, ג`ורג` וו. בוש, אשר מכריז בגאווה כי הוא יהיה האיש שיביא לכאן את המהפך הפוליטי הבא.

סוכנויות הידיעות מדווחות כי כל אחד מן המועמדים לנשיאות פועל כעת לביסוס מעמדו במדינות שזכייתו בהן נראית ודאית ושהנטייה בהן היא להצביע עבור המפלגה המתחרה. למרות שלפי הסקר הארצי מוביל בוש ב 5 אחוזים, עשוי גור לנצח בבחירות דווקא בזכות מספר האלקטורים שיקבל מן המדינות הגדולות.

במקביל מסתער המועמד הדמוקרטי אל גור על פלורידה, הידועה כרפובליקנית, ומנהל את מאבקו בצמוד למושל טקסס. "אנו עשויים לזכות בבחירות גם ללא קולות הבוחרים של פלורידה", אמר כריס ליין, קצין העיתונות של גור, והוסיף כי "אף מועמד רפובליקני לא הצליח לזכות בחצי המאה האחרונה בבחירות לנשיאות מבלי שהשיג את קולות הבוחרים של פלורידה."

מערכת הבחירות הנוכחית היא מהצמודות ביותר שהיו בארה"ב בארבעים השנים האחרונות ונראה כי נשיא ארה"ב הבא יבחר ברוב קולות זעום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by