בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק: ישראל לא תשב בחיבוק ידיים נוכח ההסלמה 

ברק: ישראל לא תשב בחיבוק ידיים נוכח ההסלמה

 
 
חדשות  נענע

עוד אומר ראש הממשלה כי "בחשבון הדמים עם הפלסטינים צריך לדעת להכות ולשמור על קור רוח". על פגישת פרס עם עראפת: מטרתה להבהיר לעראפת כי האלימות לא יכולה להמשך. לא מדובר במו"מ מהותי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסיבת עיתונאים קצרה בעקבות ההסלמה באירועים בשטחים, אומר הערב ראש הממשלה, אהוד ברק, כי ישראל תעשה את כל הנדרש על מנת להגן על אזרחיה.

"אנחנו רואים בחומרה רבה את אירועי היום ביו"ש. ממשלת ישראל איננה מתכוונת להיכנע לאלימות. הפלסטינים צריכים ללמוד שבאלימות לא ישיגו דבר. ישראל לא תשב בחיבוק ידיים נוכח ההסלמה החמורה ביוזמת ואחריות הרשות הפלסטינית. נעשה כל מה שמתחייב מחובתנו להגן על אזרחי המדינה ואזרחיה.
 
"צפויים לנו ימים לא קלים. נדרשים מאתנו אחדות פנימית, כושר עמידה, אחריות וגישה שקולה ורצינית לכל מעשה וצעד שאנחנו נוקטים. אנחנו נמצאים בתקופה בה כושר העמידה של החברה כולה, של צה"ל ורשויות הביטחון ובעיקר האזרחים ביו"ש ושכונות הקצה בירושלים הם שיקבעו את התוצאות. אני חייב לשבח את התושבים. עוד צפויים לנו רגעים קשים במאבק אבל אם נדע לעמוד יחד על הדברים החיוניים לנו ביותר ננצח ונביא למדינת ישראל גם ביטחון וגן שלום".

על פגישת פרס - עראפת הערב, אומר ברק כי "פרס יצא לעזה והוא יביא את דברינו הברורים שהאלימות לא יכולה להמשך וחובה ואחריות חלות על הרשות לשים קץ לאלימות ומיד. לא מדובר במו"מ מהותי.

"נפעל בדיוק בדרך באופן ובמידה הנחוצים לשרת את מטרות ישראל גם בתחום התגובה הענישה והראיה הכוללת שיודעת כל הזמן שבחשבון הדמים והסכסוך המורכב עם הפלסטינים צריך לדעת להכות ולשמור על קור רוח ברגעים הקשים".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by