בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר הרשמי של הביטלס יעלה החודש לאוויר  
 
 
רויטרס

כשלושים שנה לאחר התפרקותה נכנסת הלהקה לעידן הדוט.קום

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אתר האינטנרט הרשמי של להקת הביטלס יושק בעוד פחות משבועיים, כשלושים שנה לאחר התפרקותה וכעשרים שנה לאחר רצח סולנה, ג`ון לנון.
 

thebeatles.com יעלה לרשת ב-13 בנובמבר, ויהיה האתר הרשמי היחיד של הלהקה בין אלפי האתרים הבלתי רשמיים של מעריצי הלהקה באינטרנט.

"בשנים האחרונות, לאחר (הקמת) אלפי אתרים בלתי רשמיים, היו הרבה ספקולציות סביב השאלה מתי הביטלס יצרו אתר משלהם", אמר הדובר. "עם צאת הדיסק החדש, זה הזמן הנכון להעלות אותם לרשת ולהכניס אותם לעידן הדוט.קום".

בצמוד להשקת האתר, יוציאו הביטלס למדפי החנויות את דיסק האוסף החדש הנקרא בפשטות "1", ובו 27 מהשירים האהובים על שלושת חברי הלהקה החיים.

עד כה התנגדה הנהלת הלהקה לרעיון אתר אינטרנט רשמי של הביטלס, אך כעת היא מקווה שהיוזמה תכיר את הלהקה לדור שלא ידע את הפטיפון.

שלושת החברים החיים של הלהקה - פול מק`רטני, ג`ורג` האריסון ורינגו סטאר - כמו-גם אלמנתו של לנון, יוקו אונו, יתרמו מכשרונותיהם לאתר.

האתר יאפשר לגולשים לצפות בקטעים מהופעות הלהקה, ליצור קשר עם מעריצים אחרים ואף לצאת למסע קסם וירטואלי באולפני אייבי רוד, שם הקליטו ארבעת המופלאים את רוב תקליטיהם.

קבוצה של גרפיקאים עמלה כבר למעלה משנה על עיצוב האתר. התוכן, לעומת זאת, יתמקד בעיקר בשיווק אלבום האוסף החדש, כשברבות הזמן יתווספו תכנים נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by