בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות ההסכמה נמשכות המהומות; פלסטני בן-17 נהרג 
 
 
חדשות  נענע

הפלסטינים ממשיכים לזרוק אבנים ובקבוקי תבערה, ירי לעבר בתי הישובים בחברון; צעיר פלסטיני נהרג בחיזמה; טיבי: מותר לזרוק אבנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות ההסכמה בין ישראל לפלסטינים על הפסקת אש בשטחים התחדשו הבוקר (חמישי) זריקות האבנים ובקבוקי התבערה בשטחים. לפני הצהרים ירו פלסטינים אל עבר בתי היהודים בשכונת אברהם אבינו בחברון. כמו כן ירו שוטרים פלסטינים על מוצבי צה"ל בסמוך לנווה דקלים.
 
בתחילה שררה רגיעה בשטח, וצה"ל הסיג חלק מכוחותיו מסביב לישובים הפלסטינים ומסר עמדה בציר נצרים לידי הפלסטינים, אולם בהמשך התפתחו הפרות הסדר.

מגלי צה"ל נמסר כי החיילים ירו כדורי גומי בעקבות התפרעויות של פלסטינים בחיזמה סמוך לגבעת זאב, ומהירי נהרג צעיר פלסטיני בן 17. עימותים התנהלו גם בין תושבי הכפר חוסאן ליד בית לחם ובין חיילי צה"ל. הפלסטינים טוענים שהחיילים ירו אש חיה וכדורי גומי על המפגינים. צה"ל פרק מטען חבלה שהונח בכביש חלחול.

התפרעויות ברצועת עזה. בקבוקי תבערה נזרקו לאזור תעשייה בנווה דקלים, סמוך לכפר דרום מפגינים הפלסטינים וזורקים אבנים. ציר נצרים וצומת מורג נסגרו לתנועה.

גם במעבר קרני מתעמתים פלסטינים עפ חיילי צה"ל. שוטרים פלסטינים מסייעים למתפרעים: הם מביאים אותם למקום במשאיות ומשספקים להם מי שתייה.

חבר הכנסת, אחמד טיבי, אמר בראיון לגל"צ כי יש להבדיל בין שימוש בנשק בעימותים של הפלסטינים עם כוחות צה"ל לבין הפגנות עם זריקת אבנים. לטענתו ההסכמה להפסקת האש מדברת רק על אש חיה.
 
רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by