בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רדוויו: ההכנסות הוכפלו ל-3.1 מליון דולר 

רדוויו: ההכנסות הוכפלו ל-3.1 מליון דולר

 
 
חדשות ביזנס פורטל

עם זאת ההפסד גדל פי 7 לכ-3.3 מיליון דולר; מניית החברה רשמה אתמול ירידה בבורסת הנאסד"ק של כ-%12.5

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכנסות חברת רדוויו ברבעון השלישי של השנה גדלו ב-%95 לעומת הרבעון המקביל אשתקד, והסתכמו בכ-3.1 מיליון דולר. כך עולה מדו``חותיה הכספיים של החברה.
 
עוד עולה מהדו``ח, כי ההפסד הנקי של החברה גדל ברבעון האחרון פי 7 והסתכם בכ-3.3 מיליון דולר. המנייה ירדה אתמול בבורסת הנאסד``ק ב-%12.5.

מהנתונים עולה עוד כי ההפסד נטו למנייה עומד ברבעון האחרון על 0.54 דולר, לעומת הפסד נקי של 0.11 דולר שרשמה המנייה ברבעון השלישי ב-99.

זאת ועוד, הכנסות החברה בתשעת החודשים שמתחילת השנה הסתכמו בכ-8 מיליון דולר. זהו גידול של כ-%149 לעומת התקופה המקבילה בשנה שעברה. ההפסד הנקי גדל בחודשים אלה פי 4 בקירוב, לסך של כ-6.4 מיליון דולר. ההפסד הנקי למנייה בינואר-ספטמבר 2000 גדל מ-0.52 דולר ל-1.39 דולר.

רדוויו, מקבוצת רד בינת, גייסה ב-8 באוגוסט האחרון כ-40 מיליון מניות בהנפקה ראשונה בנאסד``ק, במחיר מינימום של 10 דולר למניה. החברה מפתחת כלי תוכנה לבדיקה, ניתוח והערכה של אפילקציות אינטרנט, שמאפשרות לה לבדוק את תפקוד המערכת בתנאים שונים. בין המחזיקים בחברה: משפחת סיזאפל, קרן שדות מו``פ ופורמולה. רדוויו היא החברה השישית במספר שרד בינת הנפיקה בנאסד``ק. שווי השוק של החברה נאמד ב-71.6 מיליון דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by