בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני הרוגים ועשרה פצועים בפיצוץ מכונית תופת במרכז ירושלים 
 
 
חדשות נענע 

ההרוגים גבר ואשה יהודים. חשד שהמחבלים הצליחו לברוח. הפיצוץ אירע ברחוב קטן סמוך לשוק מחנה יהודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מכונית תופת התפוצצה היום סמוך לשעה 15:10 בסימטא סמוכה לשוק מחנה יהודה. בפיצוץ נהרגו שני בני אדם - אחד מהם זוהה כיהודי, וכן אשה ככל הנראה יהודייה עוד תשעה נפצעו באורח קל והם הועברו לקבלת טיפול רפואי בבתי חולים באיזור.
 
כתבנו אורי רודריגז גרסיא מדווח כי מכונית מסחרית נהוגה בידי מחבל מתאבד ניסתה להגיע לרחוב הראשי של שוק מחנה יהודה. לאחר שנתקלה בשוטרים שביקשו לבדוק אותה, נסוגה המכונית לרחוב שומרון רחוב צדדי יחסית של השוק שם התפוצצה.

עדי ראיה מדווחים כי תנועת המכונית נחסמה בשל משאית הובלות שהעבירה חפצים לדירה באזור. ככל הנראה בשלב הזה החליט המחבל להפעיל את המטען. 

מצב הפצועים - קל

מקום הפיצוץ - רחוב שומרון סמוך לשוק מחנה יהודה
 מקום הפיצוץ - רחוב שומרון סמוך לשוק מחנה יהודה   
בירושלים אומרים כי מדובר בנס מכיוון שהפיצוץ אירע בשעה ששוק מחנה יהודה היה עמוס בקונים לקראת השבת. המכונית התפוצצה ברחוב שומרון, סימטא קטנה שיוצאת מרחוב אגריפס לכיוון רחוב בצלאל.

הרחוב צר מאוד ויש בו מספר מצומצם מאוד של בתי עסק וכמה בניינים המאוכלסים בעיקר בסטודנטים.
 
 
בקול ישראל דווח כי לבית החולים שערי צדק הגיעו שישה פצועים באורח קל מאוד, חמישה מהם בני משפחה אחת - שלושה ילדים, אב ואם. בבית החולים הדסה עין כרם מטופלות שתי פצועות ובבית החולים הדסה הר הצופים מאושפזת פצועה נוספת. מצבם של כל הפצועים מוגדר קל ולא נשקפת כל סכנה לחייהם.

כוחות ביטחון והצלה הגיעו למקום. המשטרה עורכת סריקות כדי לחפש מטענים נוספים. חבלנים של המשטרה פורצים למכוניות סמוכות במהלך החיפוש.

סמוך למקום הפיגוע התארגנה הפגנה ספונטנית של צעירים הקוראים "מוות לערבים". נער ערבי שעבד באחד מהדוכנים בשוק הוכה על ידי המפגינים. כוחות המשטרה במקום מנסים להרגיע את הרוחות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by