בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמש שנים לרצח- יותר ממאה אלף באו לכיכר 
 
 
חדשות נענע 

רבבות הגיעו לכיכר רבין לעצרת המרכזית לזכרו של ראש הממשלה המנוח, יצחק רבין, חמש שנים בדיוק לאחר הרצח. לאה רבין לא השתתפה בשל מצבה הבריאותי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רבבות הגיעו אמש לעצרת המרכזית לציון חמש שנים לרצח ראש הממשלה המנוח, יצחק רבין. המארגנים חששו ממיעוט משתתפים בשל המצב הביטחוני. במשטרת ישראל הוחלט לאחרונה להימנע מביצוע הערכות לגבי מספר המשתתפים העצרות, אולם נראה כי המצב הביטחוני לא מנע מרבבות רבבות להגיע לכיכר, שהתמלאה עד אפס מקום כבר משעות הערב המוקדמות.
 
אבטחה חסרת תקדים אורגנה במקום, ונראה כי מדובר בעצרת המאובטחת ביותר אי פעם בישראל. מעל 2000 שוטרים מאבטחים את המקום, עשרות צלפים ממוקמים על גגות הבתים, מחסומים חוצצים את האזור כולו, ואזור האח"מים כוסה כך שלא ניתן יהיה לראות את תזוזתם.

אלמנתו של ראש הממשלה המנוח, לאה רבין, לא השתתפה באירוע, לאחר שרופאיה החליטו כי עליה להישאר בבית החולים, לאחר שאתמול אושפזה בשל אירוע לב.

בתו של יצחק רבין ז"ל, דליה רבין פילוסוף, אמרה "אמא מרגישה היום יותר טוב. לצערנו לא תהיה כאן הערב. נקווה שבשנים הבאות תעמוד כאן כתמיד".

רבין פילוסוף הקריאה עם פתיחת העצרת נאום בשמה של לאה רבין.

בין השאר, כתבה הגברת רבין "הנה השנה החמישית, שוב טקסים ואזכרות . מדי שנה בהתקרב נובמבר אנחנו במעגל העצוב של `חלפה עוד שנה`. וכל שנה שחולפת מעמיקה את תחושת האובדן. חודשים קשים אף יותר מהבדידות הקיימת בלאו הכי. להללו נוספה השנה גזירה מכבידה. אני אינני יכולה להשתתף השנה. אינני יכולה להמשיך את שהבטחתי. קשה לי וכואב לי כאילו לא די בכאב מותך. תן לי הכוח להמשיך ולהיות נציגת זיכרונך החי".
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by