בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אורי אבנרי: השתתפות ברק וקצב בעצרת הזיכרון לרבין - שערוריה 
 
 
עידו שטרנברג

תנועת גוש שלום תמחה נגד השתתפותם של ברק וקצב בעצרת. 'זה בדיוק הזמן ובדיוק המקום להפגנות', אומר אבנרי בראיון לחדשות נענע. 'אם רבין היה בחיים - הוא היה מרחיק את ברק מכל עמדת השפעה'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אורי אבנרי, מראשי תנועת גוש שלום, אומר היום (שבת) בראיון לחדשות נענע כי פעילי התנועה יפגינו הערב בכיכר רבין נגד השתתפותם של ראש הממשלה אהוד ברק ונשיא המדינה משה קצב בעצרת.
 

פעילי גוש שלום יחלקו בעצרת כרוזים בהם נאמר, שברק איננו ממשיך דרכו של רבין, אלא הורס מפעלו של רבין ויחלקו מדבקות `החזירו את החיילים מהשטחים`. אבנרי אינו פוסל את האפשרות שפעילי התנועה ישמיעו קריאות בגנות ברק וקצב, במהלך העצרת.
 
אבנרי אינו נרתע מהעלאת נקודת מחלוקת נוספת ביום הזיכרון להירצחו של יצחק רבין ז"ל. "יצחק רבין לא ברח ממחלוקת, יצחק רבין חתר להכרעה. אחדות בין רוצח לנרצח זו בגידה בכל מה שרבין ייצג".


 
 

'הרוצח הצליח לבלום את תהליך השלום'

לשאלה האם זהו הזמן והמקום להפגנות, עונה אבנרי, "זה בדיוק הזמן, זה בדיוק המקום - מפני שהבאת שני האישים האלה (ברק וקצב - ע.ש.) לעצרת אזכרה לרבין זוהי שערוריה ממדרגה ראשונה".

"הרוצח ואלה שעמדו מאחוריו הצליחו במידה רבה מאוד לבלום את תהליך השלום שבו התחיל רבין. עצם העובדה שמישהו מעלה על דעתו להקים ממשלת אחדות המבוססת על חיסול אוסלו, ושכשנשיא המדינה מכהן אדם שהיה מהשניה הראשונה מתנגד קיצוני לאוסלו ושבראשות הממשלה עומד אדם שהתנגד לאוסלו, זאת אומרת שכל מתנגדי אוסלו שולטים היום במשרות הרמות במדינה".

"אני חושב שרבין היה מגנה את דרכו של ברק ודוחה אותה בשתי ידיים". אם הוא היה בחיים, אומר אבנרי, "הוא היה מרחיק את אהוד ברק מכל עמדת השפעה".האם יש מקום למחאתם של אנשי תנועת גוש שלום? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by