בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וול-סטריט: הנאסד"ק עלה ב-0.66% - הדאו ירד ב-0.57% 
 
 
חדשות נענע 


לאחר פתיחה תנודתית הסתיים המסחר במגמה מעורבת בשני המדדים המובילים. אנליסטים מעריכים שפרשת הנהיגה בשיכרות של בוש תרמה לירידות בדאו-ג'ונס. מגמה מעורבת גם בישראליות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר פתיחה תנודתית הסתיים אמש (שישי) יום המסחר בוול סטריט במגמה מעורבת: הנאסד"ק עלה ב-0.66% לרמה של 3451 נקודות, ומדד הדאו-ג`ונס רשם ירידה של 0.57% לרמה של 10818 נקודות.
 
בסיכום השבועי רשמו שני המדדים המובילים עליות. הנאסד"ק השלים עלייה מרשימה של 5.3%, הדאו הסתפק בעלייה של 1.6%.
 

מגמה מעורבת בישראליות

אתר האינטרנט של העיתון `גלובס` מדווח כי את המגמה החיובית בנאסד"ק הובילה קואלקום, שרשמה זינוק של כ-13% במניה, בעקבות פרסום הודעה חיובית. גם נורטל ו-JDS יוניפייז רשמו עליות מרשימות.

הדאו-ג`ונס, לעומת זאת, הושפע - לפי הערכת אנליסטים - מהידיעות לפיהן לפני 24 שנים נעצר מועמד המפלגה הרפובליקנית לנשיאות ג`ורג` בוש כשהוא נוהג בשיכרות. הירידה מוסברת בכך שמשקיעים רבים בחרו להיפטר ממניות המזוהות עם הרפובליקנים, לאור האפשרות שסיכוייו של בוש לזכות בנשיאות קטנים לנוכח חשיפת המקרה.

את רשימת המניות הסחירות הובילה וורלדקום שעלתה ב- 2.5%. אוראקל, במקום השני עלתה ב- 2.3%, וסיסקו ריכזה את המחזור השלישי בגודלו ועלתה ב- 2.1. מניית מיקורוסופט, לעומת זאת, ירדה כ- 3%.

מגמה מעורבת נרשמה במסחר המניות הישראליות: אלדין הובילה עם זינוק של כ-12.5%. נייס עלתה בכ-1.9%, לאחר שאיבדה במהלך השבוע כ- 19% ביומיים. רדוור עלתה ב-3.4% ואורבוטק עלתה ב-2%. מן העבר השני, לנאופטיקס איבדה 2.8%, לאחר שרשמה השבוע עלייה של 27% ביום אחד. נגהטק רשמה ירידה של 7.8%, קומטאץ` ירדה ב-2.3% ואודיוקודס ב-7.6%.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by