בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש מאשים את הדמוקרטים בחשיפת פרשת הנהיגה בשיכרות  
 
 
חדשות נענע 


'אני מאמין שרוב האמריקנים יגיעו למסקנה שזו פוליטיקה מלוכלכת' - אומר המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית. במטה גור מכחישים כל קשר לחשיפה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית ג`ורג` וו. בוש מגנה את חשיפת דבר מעצרו בגין נהיגה בשכרות במיין, ב-1976, עם כניסתו של המירוץ לבית הלבן לישורת האחרונה.
 
מאז חשיפת הפרשה ביום חמישי (שלשום) נמצאת המערכת הפוליטית בארצות הברית בסחרור, כשההתבטאויות הופכות חריפות מיום ליום. בראיון לרשת פוקס אמש נמנע מושל טקסס בוש מלהאשים את יריבו הדמוקרט אל גור בפרסום המקרה, אך אמר כי הוא משוכנע שמאחורי החשיפה עומד תומך של המפלגה הדמוקרטית.
 

מטה גור: האשמה בלתי הוגנת

בוש העריך כי הדבר לא יפגע בסיכוייו להיבחר לתפקיד נשיא ארצות הברית. "אני מאמין שרוב האמריקנים יגיעו למסקנה שזו פוליטיקה מלוכלכת, פוליטיקה של הרגע האחרון", אמר בוש.

גם דוברת מטה בוש הביעה ביטחון כי הדיווחים לא יפגעו בבוש. "אני חושבת שנמאס לאמריקנים מפוליטיקה של `סידרתי אותך`", היא אמרה.

במטה גור מכחישים כל קשר לחשיפה. מנהל המטה וויליאם דיילי אמר כי "ההאשמה הזו אינה הוגנת. ללא כל הוכחה או ראיה". "הגיע הזמן שמטה בוש יפסיק לזרוק האשמות ויתחיל לקחת אחריות".

 
 

בוש ממשיך להוביל בסקרים

בסקר משותף לסוכנות רויטרס ולאתר האינטרנט MSNBC מוביל עדיין בוש בארבעה אחוזים על פני סגן הנשיא גור. הסקר - שנערך בין יום רביעי ליום שישי ע"י הסוקר הבכיר ג`ון זוגבי וכלל 1206 נסקרים המתכוונים להגיע לקלפיות ביום הבחירות - הורה על תמיכה של 46% בבוש, לעומת 42% לגור. מועמד הירוקים רלף ניידר זכה בשישה אחוזים, ומועמד מפלגת הרפורמה פט ביוקנן זכה באחוז בודד.

יצויין עם זאת, שהפער נמצא עדיין בטווח הטעות הסטטיסטית. על-מנת להבטיח ניצחון צריך בוש לבסס יתרון בן שישה אחוזים בסקרים על פני גור. בנוסף, גור זוכה ליתרון על פני בוש בכמה מדינות מפתחות והמירוץ נשאר צמוד שלושה לפני יום הבוחר האמריקאי.מי יהיה האיש החזק בעולם? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by