בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני פלסטינים הרוגים ועשרות פצועים בהתנגשויות בשטחים 
 
 
חדשות נענע 

צה"ל: רק פלסטיני אחד נהרג. המהומות נמשכות מהבוקר ברחבי יהודה, שומרון וחבל עזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים מדווחים על שני הרוגים ועשרות פצועים בהתנגשויות עם כוחות צה"ל היום (ראשון). בצה"ל מכחישים את הדיווח על שני הרוגים פלסטינים. לטענת גורמי צבא לא נהרג פלסטיני נוסף אחר הצהרים ברצועת עזה.
 
לפי הפלסטינים צעיר פלסטיני בן 28 נהרג אחר הצהרים מאש צה"ל בהתפרעות סמוך למחסום קרני. הפלסטינים טוענים כי הוא נהרג מכדור חי בליבו. צה"ל, כאמור, מכחיש את הדיווח הפלסטיני.

בחדשות Ynet דווח כי מוקדם יותר נהרג פלסטיני נוסף. הוא נפגע מאש כוחות צה"ל במהלך עימותים קשים בין פלסטינים לכוחות צה"ל באיזור ההתנחלות תקוע בסמוך לבית לחם. קצין צה"ל נפגע באורח קל במקום מפגיעת אבן.

הפלסטינים מדווחים עד כה על כ-45 פצועים בעימותים עם חיילי צה"ל ברצועת עזה. בגלי צה"ל דווח כי המהומות נמשכות גם ברחבי יהודה ושומרון - באל בירה, ליד בית לחם ובצומת איו"ש בהן, לפי דיווחי הפלסטינים, נפצעו עשרה מתפרעים, אחד מהם במצב אנוש.

באיזור מחסום ארז ובחאן יונס שברצועת עזה נפצעו שבעה פלסטינים. בקול ישראל דווח כי מדרום לאיזור התעשייה ארז ברצועה יידו צעירים פלסטינים אבנים והשליכו בקבוקי תבערה. כוחות צה"ל הגיבו בכדורי גומי ובגז מדמיע.

קודם לכן נרשמו תקריות יידוי אבנים והשלכת בקבוקי תבערה נרשמו בקלקיקליה, בטול-כרם ובביטוניא.רוצים לדבר על זה? בואו לפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by