בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברק ידרוש מקלינטון לפתוח את הסכמי קמפ-דיוויד 
 
 
חדשות נענע 

השניים עתידים להיפגש ביום שבת. יומיים קודם לכן ייפגש קלינטון עם ערפאת. לא צפויה פגישה משולשת. ישראל מצפה מקלינטון להכריז על אחריות ערפאת להסלמת המצב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אהוד ברק עתיד לדרוש פתיחה מחדש של הסכמי קמפ-דיוויד בפגישתו עם נשיא ארצות הברית ביל קלינטון ביום שבת.
 
בירושלים אמרו אמש (מוצ"ש) כי ברק יאמר לקלינטון שאם יחודש המשא ומתן על הסדר הקבע, יהיה צורך לדון מחדש בכמה סעיפים ביטחוניים, שסוכמו בדיונים בין ישראל לפלסטינים. עיתון הארץ מדווח כי ישראל תדרוש גם לדיון מחודש בחלוקת השכונות בירושלים, על רקע יריות הפלסטינים לעבר שכונת גילה בעיר.
 
 

בתוך כך נודע כי פגישה משולשת - בהשתתפות יו"ר הרשות הפלסטינית ערפאת, ברק וקלינטון - לא תתקיים השבוע בוושינגטון. ערפאת צפוי להיפגש עם קלינטון ביום חמישי.

בינתיים בוושינגטון עמלים על הרכבת רשימת האישים שישתתפו בוועדת הבדיקה הבינלאומית לאירועים בשטחים. בינתיים נראה כי חרף מחאות הפלסטינים, בראש הוועדה יעמוד מזכיר המדינה לשעבר, וורן כריסטופר.

ראש המטה המדיני-ביטחוני במשרד ראש הממשלה, דני יתום, אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל כי ישראל מצפה מקלינטון להצהיר שהצד הפלסטיני אחראי להדרדרות באלימות אם המצב בשטח ימשיך להסלים.האם על אהוד ברק להמשיך את המשא ומתן עם ערפאת? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by