בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתון צרפתי: טננבאום נחטף באיחוד הנסיכויות 
 
 
חדשות נענע 

לטענת העיתון, ערבי ישראלי שהגיע לבלגיה ביחד עם טננבוים חשוד בחטיפתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלחנן טננבוים, המוחזק בידי חיזבאללה בלבנון, נחטף באיחוד הנסיכויות הערביות, כך טוען העיתון הצרפתי "לה פיגארו". בכתבה שהתפרסמה בסוף השבוע. בכתבה נטען שטננבוים לא נסע לשוויץ, אלא לבלגיה.

לפי הכתבה, טננבוים המריא משדה התעופה בן-גוריון ב-3 באוקטובר, כשהוא משתמש בדרכונו הישראלי האמיתי ואולם המשטרה הבלגית אמרה לעיתון שבאותה הטיסה הגיע נוסע ישראלי שנשא שם בעל איות "בלגי", TONNENBOME, בניגוד לאיות האמיתי שהופיע בדרכונו של טננבוים. הבלגים חושדים שהטעות אינה מקרית.
 
עוד מגלה הכתבה בעיתוןהצרפתי כי באותה הטיסה, הגיע גם ערבי-ישראלי בשם חסן כאמל קייס, המוצג כחשוד בסיוע לחטיפתו של טננבוים. לדברי העיתון, שלוש ימים אחרי כן השתמש טננבוים בדרכון בלגי מזויף, כדי לטוס מבריסל לנסיכויות, כשהוא מלווה בארבעה ערבים ושם נעלמו עקבותיו.
 
מהכתבה מתברר שמיד לאחר שנודע דבר החטיפה דרשה ישראל מהרשויות בבלגיה מידע על הנוסע חסן כאמל קייס.

החוקרים הבלגים, אשר סיפקו את מרבית המידע בכתבה, סבורים שהישראלים מסתירים מהם מידע. לדברי הבלגים טענה ישראל שטננבוים לא היה סוכן ישראלי, אך מצד שני גילתה עיניין רב בשיטה שבה נחטף על-מנת לגונן על סוכניה בעתיד. "או שטננבוים היה סוכן שלהם, ולכן הם יודעים יותר ממה שהם סיפרו לנו, או שהוא היה איש עסקים מפוקפק שעשה להם מדי פעם טובה, ובמקרה כזה הם בוודאי יודעים עליו הרבה יותר", טוען נציג קהילת המודיעין הבלגי בכתבה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by