בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות פרסום פרשת הנהיגה בשכרות בוש מוסיף להוביל 
 
 
חדשות נענע 

יומיים לפני הבחירות מרכזים שני המועמדים המובילים את עיקר הפעילות בשכנוע מצביעים להגיע לקלפיות. בסקר האחרון מצמצם גור את הפער לכדי שני אחוזים בלבד. בוש וגור שניהם משדרים אופטימיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני המועמדים המובילים לנשיאות ארצות הברית - ג`ורג` וו. בוש הרפובליקני ואל גור הדמוקרט - מנהלים מירוץ קדחתני נגד השעון בניסיונות אחרונים לשכנע מצביעים במדינות המפתח, יומיים לפני יום הבוחר האמריקאי.
 
בסקר המשותף לסוכנות הידיעות רויטרס ולאתר האינטרנט של רשת NBC ו-MSN שפורסם אמש (מוצ"ש), הצליח סגן הנשיא גור לצמצם את הפער מול מושל טקסס בוש לכשני אחוזים בלבד. שלושה ימים לאחר פרסום פרשת הנהיגה תחת השפעת אלכוהול של בוש, גרף גור 44 אחוזי תמיכה מול 46 אחוזי תמיכה ליריבו הרפובליקני. הפער נמצא עדיין בתחום הטעות הסטטיסטית העומד על שלושה אחוזים לכאן או לכאן.
 
סקרים נפרדים בתשע מדינות המפתח מורים על מירוץ שלא ניתן לחזות את תוצאותיו. בוש הצליח לצמצם את הפער בפלורידה לכדי אחוז אחד בלבד לטובת גור, וגבר עליו בוויסקונסין. גור, מנגד, השווה במדינת הולדתו טנסי ופתח פער קטן על פני בוש בוושינגטון.
 
 
"אנחנו במירוץ קשה. זו תהיה תחרות צמודה", אמר בוש בסיור בחירות בפיטסבורג, אך הבהיר כי "אמריקה מוכנה להתחלה חדשה לאחר פרק של ציניות".

גם גור שידר אמש אופטימיות. "אני מרגיש את זה בא. אני חש בשורה שביום שלישי ננצח בטנסי", אמר גור בסיור במדינה.

כעת ההערכה היא כי את הכף תכריע היערכות שני המטות ביום הבחירות עצמו. המפלגה שתצליח להוציא יותר בוחרים לקלפיות עשויה לשלוח את הנשיא הבא לבית הלבן. המועמדים מרכזים כעת את מאמציהם בעירור הבוחרים מאדישותם ובגיוס כמה שיותר מצביעים ביום הבחירות.מי יהיה האיש החזק בעולם? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by