בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קלינטון ייפגש עם ערפאת ביום חמישי ועם ברק ביום ראשון 
 
 
חדשות נענע 

קלינטון בניסיון אחרון למעשה, ינסה להביא את הצדדים לחידוש המשא ומתן המדיני על בסיס הצעותיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארה"ב, ביל קלינטון, ייפגש עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, ביום חמישי ועם ראש הממשלה, אהוד ברק, ביום ראשון, בניסיון נוסף להשיג הפסקת אש ולהביא את שני הצדדים חזרה אל שולחן המשא ומתן.
 

"המטרה היא להעריך את המצב בשטח ןלבתחיל ולנסות למצוא את הדרך חזרה לשולחן המשא ומתן", אמר דובר הבית הלבן, ג`ק סייוורט לכתבים. הדובר הוסיף כי קלינטון יבדוק בפגישות עם ערפאת וברק את יישום ההבנות שהושגו בועידת שארם א-שייח`.

אם יצליח קלינטון לשכנע את ברק וערפאת לקבל את הצעותיו כבסיס לדיון להשגת הסכם קבע, הוא ישקול לזמן פסגת מנהיגים נוספת להשלמת הסכם הקבע. "הארץ" מדווח כי אם ימצא שהצדדים אינם בשלים להסדר עשוי קלינטון לפרסם את "תוכנית קלינטון לשלום" שתפרט את עמדות ארה"ב בסוגיות הליבה ותשמש כבסיס לדיון עתידי בנושא אחרי סיום כהונתו.

ברק יציע לקלינטון לחתור להשגת הסכם מסגרת כולל, שיטפל בכל הסוגיות, או שידחה את ההכרעה בעניין ירושלים. ברק יתעקש שההסכם יכלול הכרזה על "סיום הסכסוך" או "סיום התביעות".

קלינטון ביקש להיפגש עם ערפאת וברק כבר בחודש שעבר. אולם הוא ביקש לחכות עד שהאלימות תשכך במעט. גם ברק סירב להגיע כל עוד נמשכת האלימות ואילו ערפאת דחה אז את האפשרות על הסף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by