בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מטען חבלה ליד רפיח 
 
 
חדשות  נענע

לא היו נפגעים בפיצוץ סמוך לכוח צה"ל בגבול ישראל-מצרים; בשטחים נמשכו תקריות הירי במהלך הלילה, וגם הרמטכ"ל נקלע תחת מטח של כדורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מטען חבלה הופעל הבוקר (שני) כנגד כוח צה"ל בדרום רצועת עזה סמוך לעיר רפיח. לא היו נפגעים בפיצוץ.
 
מטען צד נוסף הופעל בלילה גם סמוך למוצב צה"ל בנווה דקלים, גם במקרה זה לא היו נפגעים. וכל זאת במקביל לתקריות ירי רבות ברחבי השטחים הלילה.

ברצועת עזה נרשמו מספר תקריות ירי באזור נווה דקלים ובגבול עם מצרים. כמו כן ירו הפלסטינים אל עבר כדים, פסגות, מחסום עטרות ותל-ארס. בחברון נורתה אש מבניין העירייה אל בתי שכונת אברהם אבינו. בכל המקרים השיבו חיילי צה"ל באש אל עבר מקורות הירי.

צה"ל הגיב הלילה גם בירי שני פגזי טנקים לעבר מקורות אש פלסטינים ביריחו. ירי הטנקים בוצע בתגובה לירי לעבר כוח צה"ל בהאחזות נח"ל אלישע. הרמטכ"ל שביקר במקום נקלע גם הוא למטח היריות.
 

פיגוע ירי לעבר מכונית סמוך למעלה לבונה

נער ישראלי מהיישוב איתמר שבשומרון נפצע הלילה (ראשון) מאבנים שהושלכו לעברו סמוך לכפר חווארה. הנער פונה לבית החולים בילניסון בפתח תקווה לקבלת טיפול רפואי. קודם לכן נפצעו שני ישראלים בפיגוע ירי סמוך למעלה לבונה. גבר נפצע באורח בינוני עד קשה והאשה שנסעה עימו נפצעה באורח קל מיריות שנורו לעבר מכוניתם ממארב בצד הדרך.

אש נורתה גם לעבר משרדי יחידת התיאום והקישור (DCO) ביריחו, לעבר עמדת צה"ל בהר גריזים ולעבר עמדת משמר הגבול בטול כרם מאזור המפעלים הסמוכים לעיר. בגלי צה"ל דווח כי צה"ל ירה פגז טנק אחד אל עבר מקורות האש בטול כרם, לאחר חילופי האש שהתנהלו במקום. בכל המקרים לא דווח על נפגעים בקרב חיילי צה"ל.
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by