בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יממה לבחירות- כמעט שוויון בין גור לבוש 

יממה לבחירות- כמעט שוויון בין גור לבוש

 
 
חדשות נענע 

מעט יותר מיממה לפני הבחירות לנשיאות בארצות-הברית, מצליח סגן הנשיא אל גור לצמצם את הפער מול מושל טקסס ג'ורג' וו. בוש ובחלק מהסקרים אף מסתמן שוויון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקרים שנעשו בארצות-הברית בשעות האחרונות מצביעים על שוויון מוחלט בין שני המועמדים לנשיאות. סקרים אחרים מצביעים על פער מזערי של אחוז אחד עדיין לטובת בוש.

שני המועמדים עמלים כעת כדי לשכנע את הבוחרים במדינות ה`מתנדנדות` לצאת לקלפי ולממש את זכות ההצבעה שלהם. תוצאות הבחירות במדינות אלה הן שתכרענה, למעשה, את התוצאות הסופיות בבחירות.
 
המועמד הדמוקרטי אל גור מנצל את השעות האלה כדי לפנות לגרעין הקשה של ציבור בוחריו- מעמד הפועלים והשחורים. "עלינו להגיע להחלטות הנבונות להרחיב את השגשוג בכל בתינו" אמר גור.
גור, שסייר ביומו האחרון בפילדלפיה, מישיגן וויסקונסין האשים את יריבו הרפובליקני בבזבוז כספי המסים שמשלמים בוחריו והטיל ספק בנאמנותו של המועמד הרפובליקני כלפי ציבור בוחריו.

המועמד הרפובליקני בוש עשה אתמול את היום האחרון של מסע הבחירות בפלורידה, הנחשבת למדינת מפתח שההצבעה בה עשויה לקבוע את תוצאות הבחירות. בפלורידה יש לגור יתרון קטן על פני בוש, זאת למרות העובדה שמושל המדינה, ג`ב, הוא אחיו של בוש. "אני מבקש את עזרתכם" פנה בוש לבוחריו, "אני רוצה ללכת בשכונותיכם ולדבר עם חבריכם".

היועץ למחנה הדמוקרטי, הישראלי עמוס הוכשטיין, אמר הבוקר לגלי צה"ל כי גם ניצחון של בוש לא בהכרח ישקף את רצונו האמיתי של העם האמריקני, בשל מורכבותה של שיטת הבחירות האמריקנית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by