בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בזק: עד מארס 2001 יהיה אינטרנט מהיר בכל הארץ 

בזק: עד מארס 2001 יהיה אינטרנט מהיר בכל הארץ

 
 
חדשות נענע 

למרות החתימה הבוקר יידרשו לבזק עוד מספר חודשים עד אשר יוכל כל מי שירצה להתחבר לשרות החדש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר התקשורת, בנימין בן-אליעזר, אמנם חתם הבוקר (שני) בתערוכת טלקום 2000 על הרשיון שיאפשר לבזק לספק אינטרנט מהיר, אבל נראה שיעברו עוד מספר חודשים עד שכל אחד מאתנו יוכל להתחבר לשירות החדש.
דוברת בזק מסרה היום (שני) כי עד מארס 2001 יופעל השירות בכל הארץ.
 
לדבריה פרוסות היום ברחבי הארץ 32 מרכזות המוכנות לספק את השירות ללקוחות באזורן, אולם ישנן עוד כ120- מרכזות שאינן יכולות לספק את השירות. מדובר במרכזות אשר נמצאות בשלבים שונים של פריסת הציוד, שיאפשר את הגלישה באמצעות טכנולוגית ה- ADSL.
 

149 שקלים לחודש

לשרות החדש יוכל להתחבר מי שנמצא במרחק של פחות מ- 4 קילומטרים מהמרכזייה הקרובה למקום מגוריו, מגבלה הנובעת ממגבלות הטכנולוגיה.

תמורת השירות החדש תגבה בזק 149 שקלים לחודש. סכום זה לא כולל את עלות ההתחברות הראשונית וההתקנה בבית הלקוח, אשר מחירה עדיין לא פורסם על ידי בזק ואולם מעריכים שהמדובר בעלות של כמה מאות שקלים. כמו כן יהיה צורך לשלם על חבילת ההתחברות לאינטרנט המהיר גם לספקי האינטרנט.

טכנולוגיית ה-ADSL פועלת על קו הטלפון לצורך העברת נתונים מבלי לפגוע בשירות הטלפון הבסיסי. על פי הפרסום באתר של בזק מהירות הגלישה עשויה להגיע בתנאים אופטימליים עד 8 מס"ש- שירות המהיר עד פי 250 מהמהירות במודם רגיל, ועד פי 130 משימוש בקו ISDN.

עם זאת סביר להניח שהשירות לא יגיע למהירויות כאלה, משום שמהירות הגלישה תלויה ברוחב פס התקשורת המוקצה ע"י ספקיות האינטרנט השונות ותשתית האינטרנט בארץ כיום אינה ערוכה לספק שרות זה בצורה המונית.
 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by